Emily in Paris Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

BuYuCu

Ji Te Dur im
Yönetici
Üst Yönetici Yardımcısı
Katılım
22 Ağustos 2016
Mesajlar
13,905
Puanları
93
Tepkime puanı
5,144
mrs-america-dizi-konusu-oyunculari-yorumlari-300x134[1].jpg
Emily in Paris Dizi hakkındaDizi, 2 Ekim 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlayacak olan dizidir. Darren Star tarafından tasarlanan dizinin yönetmenliğini Andrew Fleming üstleniyor. Sex and the City’in da yaratıcısı olan Star’ın Netflix‘le ilk çalışması olan dizi, Fransa’nın başkenti Paris’te çekildi. Romantik komedi türünde olacak olan dizinin başrolünde Lilly Collins yer alıyor. Dizinin kadrosunda Lilly Collins’in yanı sıra Lily Collins, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Lucas Bravo, Kate Walsh, Samuel Arnold, Bruno Gouery ve Camille Razat gibi isimler yer alıyor.

Emily in Paris KonusuDizinin konusu, Ortabatıdan, beklenmedik bir iş fırsatı için Paris’e taşınan, yirmi yaşlarında hırslı Amerikalı bir kadın olan Emily, saygıdeğer bir Fransız pazarlama firmasına Amerikan bakış açısını getirmekle görevlendirilir. Emily’nin kariyeri, yeni arkadaşlıkları ve aşk hayatıyla hokkabazlık yaparken yabancı bir şehirde yaşamın zorlukları ile karşılaşacaktır. Şikagolu pazarlama yöneticisi Emily Cooper, Paris’te hayallerindeki pozisyonu kapmasının ardından iş, arkadaşlık ve aşkla uğraşırken macera dolu yeni yaşamını kucaklar. Bir iş fırsatı için Paris’e taşınan ve kültür çatışması yaşayan Midwest’den Amerikalı bir kadın olan Emily’nin yeni hayatı etrafında geçecek hikayeyi izleyeceğiz.

Emily in Paris Oyuncuları ve karakterleri (Cast)Dizinin kadrosunda, Cate Blanchett, Uzo Aduba, Elizabeth Banks, Kayli Carter, Ari Graynor ve Melanie Lynskey gibi isimler yer alıyor.Lily Collins – Emily Cooper

Samuel Arnold –

Lucas Bravo – Gabriel

Philippine Leroy – Beaulieu-

Ashley Park – Mindy Chen

Camille Razat – Camille

Kate Walsh –

William Abadie – Antoine Lambert

Yohan Levy – Roman

Jean-Christophe Bouvet- Pierre Cadault

Maud Druine – Laureen

Esther Galan – Anna

Roe Hartrampf – Doug

IsIsaiah Hodges – Grey Space

Dizi fragmanı

 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

Üst