sohbet odaları

Erkekler Kıraathanesi

Yazgı

Bronz Üye
Merhabalar efendim bizim var da sizin neden olmasın değil mi?

Çok kıskandınız biliyorum o yüzden içim el vermedi böyle de vicdan sahibi bir insanım işte ben ;p O yüzden size de böyle bir konu açmayı fikrimce münasip buldum ilk çaylarınız da benden yine iyisiniz :D

Bol eğlenceli, bol muhabbetli bir konu olmasını temenni ederekten konudan çıkıveriyorum. (Gizliden izlemek serbest kızlaaarr;d)

Absent AntepLi S4S No1 Bahtiyar Free_EyeS Smoker Zirakzigilian Run Rüzgar esekherif Ocean Goemon Cheyenne Mylife

Run

Özel Üye
Teşekkürler Yazgı hanım, biz Adana'da kaçak çay içeriz bilgin olsun :) altılı, iddia vs vs her türlü kumar mevcut beyler. Ganyan, ikili, çifte alınır!

Bahtiyar

Bronz Üye
Kaçak çaysa içerim ahaha. Teşekkürler. Konuyu okuyanlar da olacak gözüm yakarım hani.:D

• Beğen
Tepkiler: No1

S4S

Kayıtlı Üye
Yazgı hanım Çok Nazıksınız Sende Olmasn Bizi Düşünen Yok :)

Absent

Bronz Üye
Beyler kıskandığımızı hanginiz belli etti? Elalemin çocukları cin gibi bak hemen ayıkmışlar işte. Neyse fenada olmamış aslında :D Yazgı söyler misin @X beye buraya ses özelliği falan getirsin. Haykırmalar yazı diliyle haz vermiyor :D Ulan yemin ederim az önce gözümden yaş aktı gülerken S4S Bahtiyar. Bu akşam aşırı derece formundasın S4S bey :gulus:

S4S

Kayıtlı Üye
Absent abi boşa demıyorumm bız bı radyoya konuk olarak diye :D :D :D :D :D

Bahtiyar

Bronz Üye
Beyler kıskandığımızı hanginiz belli etti? Elalemin çocukları cin gibi bak hemen ayıkmışlar işte. Neyse fenada olmamış aslında :D Yazgı söyler misin @X beye buraya ses özelliği falan getirsin. Haykırmalar yazı diliyle haz vermiyor :D Ulan yemin ederim az önce gözümden yaş aktı gülerken S4S Bahtiyar. Bu akşam aşırı derece formundasın S4S bey :gulus:
Yok sese karşıyız. Rica ediyorum. Duydukça haykırıyorsun abi.:D S4S intikamım çok acı olacak haaa.

Absent, abi ben konuya bodozlama dalınca öyle bir izlenim verdim.:D

Independent

Kayıtlı Üye
Tam da adamini etiketlemisiz Yazgı hanim iyi madem, cay icin de ayrica tesekkurler, kolay gelsin beyler.

S4S

Kayıtlı Üye
Yok sese karşıyız. Rica ediyorum. Duydukça haykırıyorsun abi.:D S4S intikamım çok acı olacak haaa.

Absent, abi ben konuya bodozlama dalınca öyle bir izlenim verdim.:D
Ne edersen bir fazlasını ederım Sende bişeler yap kı ben yapınca gitmeye nedenin Olmasın Bahtiyar :D :D :D :D :D

Bahtiyar

Bronz Üye
Abi elime düşmesin zaten. Çok pis harcayacam. 2 gündür gıdasını alıyor ya.:D

• Beğen
Tepkiler: S4S

Rookie

Kayıtlı Üye
Çay için teşekkür ederim Yazgı hanım çaylar firmadan içelim durmadan heyyy beeee :D

S4S

Kayıtlı Üye
Daha Neler Yaparım Nelerde Gidersin Diye Korkuyom Bahtiyar Benı Tanıdıgın Gune Lanet Ediyon Mu Dayı La :D :D :D :D Absent Abi Akşam Akşam iyi Olmadımı resim :D :D :D

Absent

Bronz Üye
İyi ne demek S4S ilaç gibi geldi. Günün bütün yorgunluğunu o resim attırdı bana :D getirme aklıma ya sjklgjkdsgjksdjklgjkdgjksdjklgjklsdg :D

Free_EyeS

Özel Üye
Hımmmm ozaman masalar kurulsun su kızlardan bır 52 ısteyın cayıda demlesınler atalım oyunumuzu :)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 15)