sohbet odaları

Erkekler Zeki Kadınları Sevmiyor!

Lima

Bronz Üye
İngiltere'de 30 senelik tek incelemenin neticeninde erkeklerin kendilerinden henüz zeki kadınlardan hoşlanmadıkları meydana çıktı.
Bristol, Edinburgh, Aberdeen ve Glasgow Üniversiteleri; 900 bayan ve erkek üstünde ortak tek çalışma yaptı.
Deneklerin 10 yaşında IQ’larını ölçen ve 40′lı yaşlarına kadar yaşamlarının sebep geliştiğini takip eden eksperler, zeki kız çocuklarının evlilik hayatlarında etkin olamadıklarını belirledi.
Brezilyalı Kadınlar Gözde
Araştırmaya göre, erkekler tam tersi tek grafik çiziyor.
Evlilikte başarıya ulaşan erkeklerin yüzde 88′i işinde yükseliyor, henüz iyi para kazanıyor.
İngiliz eksperler, zeki kadınların, evlendiklerinde ilişkilerini sürdürmek için maç etmek mecburiyetinde kaldığını belirtiyor.
Uzmanlara göre, kariyerinde etkin olan kadınların, aynısı başarıyı evliliklerinde de yakalayabilmeleri için kalifiye gayret göstermeleri gerekmektedir.
3 bin 200 kadınla uygulanan tek ankete göre ise, kadınların yüzde 50′si, çekici kadınların hayattaki muvaffakiyet şansının defa henüz yüksek olduğuna inanıyor.
ABD, Kanada, İtalya, Fransa, Hollanda, Portekiz, Brezilya ve Arjantin’de uygulanan tek farklı incelemeye göre de, dünyada ‘harika’ tabirini en fazla Brezilyalı kadınlar kendine yakıştırdı.

Son düzenleme:

eQuaL

Kayıtlı Üye
Bilhassa ben, hayatımda düşünebilen bir kadın istiyorum. Bence ilişkiyi yönlendiren -yöneten değil, hatalı anlaşılmasın- kadındır. Diğer türlü olsa, -sanırım- yalnız kalmazdım.

Run

Özel Üye
Zeki kadınları severim, ama benden daha zeki olanları sevmem :) doğru bir araştırma!

huri

Bronz Üye
Erkekler güzel, çekici kadın seviyor. Tespit doğru.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)