Erkeklerin askerde çektiği zorluklar

Melodram

Platin Üye
20 gün asker yolu bekleyen kadınların çektiği zorlukları da yazın… çok zordu sms atmak o 20 gün ama huzurlu uyuduk vatan aşkoma emanetken…
erkeklerin askerlik anısı bitmez ne çektik be sizden.

@juju ağzını öpeceğim… aynı tepki için gelmiştim ama sen vermişsin <3

need

Bronz Üye
20 gün asker yolu bekleyen kadınların çektiği zorlukları da yazın… çok zordu sms atmak o 20 gün ama huzurlu uyuduk vatan aşkoma emanetken…
erkeklerin askerlik anısı bitmez ne çektik be sizden.

@juju ağzını öpeceğim… aynı tepki için gelmiştim ama sen vermişsin <3
20 gün zorluk çeken kadın : ayy o 20 gün 200 oldu banaa

Melodram

Platin Üye
@Melodram sana anılarımı anlatmadım değil mi geeeel :D
üff tamam seni zeki müren sandıkları için sürekli şarkılar söyledin, gitar çaldın ama kendi üst düzey gitarın olmadığı için 100 liralık kekostik gitarla çok zorlandın…
senin askerliğinle ilgili en net hatırladığım tuvalet paspaslarken ağlamaların ve benim askeriyenin karşı kıyısında tatil yaparken sana hava atmalarım… tabii bilmeden modest plaja girdiğimiz için niye kimse soyunmuyor derken attığım hava kursağımda kalmıştı… hey gidi anılar :/

nedebenmecnun

Bronz Üye
özellikle cuma günü içtimadan sonra çok çekilirdi. tüm bölük aynı anda zorluk çekiyordu.

Son düzenleme:

Classiic

Bu da gecer YA/HU
Elmas Üye
Imkansizlik neymis anniyosun ordayken.

Zor ama gormek yasamak da lazim.

juju

Altın Üye
Bak bak goren de sanacak siperde anzaklara karsi savastilar, kuru ekmek yediler. Hshshs. Cok zordu… cok cektik..
ya bu erkekler bir seyi de abartmasin. Bi kucucuk etleri kesiliyo bi dunya kiyamet sonra toren. Bi de askerlik. Bik bik 40 sene anlatiyolar. Ya bi gidin.

Serçe

Altın Üye
Nöbet anlatışlarını görseniz ağlarsınız soğukta sabaha kadar falan.
Ben duygulandım.(

Plesk

Platin Üye
ben de silahlıkta geceleri o soğukta elektrikli radyatöre sarılarak ısınmaya çalışıyordum. siz bizim neler çektiğimizi nerden bileceksiniz.

Klaus

Farklının Farkını Farklılar Fark Eder
Elmas Üye
içtimaya gucci turuncu şhortumla çıktığım gunler aklima geldi

Raskolnikov

Yazar
juju şöyle uzun uzun yapılacak ağrı doğubeyazıt'ın göt kesen soğuğunda nöbet tutmak ve dağlarda tepelerde haftalarca terörist kovalamak temalı bir asker güzellemesini ve "biraz olsun saygınızı hak ediyorlardır belki" duyarını hak etmiş ama şu an başım ağrıyor.

Hatem

Platin Üye
Bak bak goren de sanacak siperde anzaklara karsi savastilar, kuru ekmek yediler. Hshshs. Cok zordu… cok cektik..
ya bu erkekler bir seyi de abartmasin. Bi kucucuk etleri kesiliyo bi dunya kiyamet sonra toren. Bi de askerlik. Bik bik 40 sene anlatiyolar. Ya bi gidin.
Bak bak hareketlere bak.

glu

Özel Üye
Sınır ve çatışma bölgeleri dışında askerlik yapan bir insanın yaşayabileceği en büyük problem İç Anadolulu bir uzman çavuşla sağlıklı bir iletişim kurabilmek. 2 hafta boyunca 3-5 nöbeti tutmak falan bunun yanında kajulu çerezi gömmek kadar kolay kaçar.

Klaus

Farklının Farkını Farklılar Fark Eder
Elmas Üye
forum kızları askerlik yapsa 2.gün ankesörlü telefonda ağlarlar annneeee yaapamıomm beni gel al

yıkık haterlerim: ne o sen yoksa ağladın mı? he ağladım knk 15 ay hüngür hüngür .s

Lefty

Yönetici
Co Admin
Disko diye bir ceza vardı galiba ancak sonradan kaldırıldı çünkü işkence gören askerler olmuştu; Uğur Kantar davası gibi.

Er Uğur Kantar’ın işkence sonucu ölümüne 9 yıl sonra dava açıldı. KKTC’de askerlik görevini yaptığı sırada “disko” diye nitelendirilen disiplin koğuşunda gördüğü işkence sonucu yaşamını yitiren er Uğur Kantar’ın ölümüne ilişkin savcılık, iki sanık hakkında, “işkence sonucu ölüme neden olma” suçundan dava açtı.

Er Uğur Kantar’ın işkence sonucu ölümüne 9 yıl sonra dava açıldı

juju

Altın Üye
juju şöyle uzun uzun yapılacak ağrı doğubeyazıt'ın göt kesen soğuğunda nöbet tutmak ve dağlarda tepelerde haftalarca terörist kovalamak temalı bir asker güzellemesini ve "biraz olsun saygınızı hak ediyorlardır belki" duyarını hak etmiş ama şu an başım ağrıyor.
yaaa bırak. duyar kasmayın bak linç ederler beni. sonuçta kabul edin abartıyorsunuz. iki tuvalet paspaslamışlar görenler sanacak kulağının dibinde mermiler çarpışıyor..:D
Bak bak hareketlere bak.
sen askere bile gitmedin mi?
Cucu ben askere 95 kilo falan gittim. Ama 56 kilo döndüm. Uzaylı gibi dönmüştüm. Anlatabiliyor muyum? İçimizden geçtiler...
işte dayanıksızsınız arkadaşım. psikolojik dayanıksızlar..

Hatem

Platin Üye
yaaa bırak. duyar kasmayın bak linç ederler beni. sonuçta kabul edin abartıyorsunuz. iki tuvalet paspaslamışlar görenler sanacak kulağının dibinde mermiler çarpışıyor..:D

sen askere bile gitmedin mi?

işte dayanıksızsınız arkadaşım. psikolojik dayanıksızlar..
Gittim. 2. Kez gideceğim

Üst Alt