Erkeklerin askerde çektiği zorluklar

juju

Altın Üye
Senin gibi milliyetçi birinden beklenen hareketler @Hatem. git gece senin bizi koruduğunu bilip rahat uyuyacağım..

Xasthur

Platin Üye
beni üzen tek şey nöbet tuttuğum lojmanın biz teskere aldıktan sonra roket atarlı saldırıya uğraması.
henüz yeni evlenmiş ve baba gibi gordugumuz uzman çavuşun ailesi ile birlikte ölmesi olmuştu.

terörün yatağı olan şırnakta biz fazla zorluk çekmedik ama bizim üst devrelerimizden şehit olanlar vardı.
onların dolaştığı ve intikal ettiği yerlerden geçerken acaba ne zaman ölücez diye düşünmeden edemiyorduk. rahattık ve komutanlar abi kardeş ve bir baba gibi davranıyordu.

o dönem bir de şöyle bir şey vardı. arazi de goruntu alirsan ya da bir terorist kafilesi onunden geçerse oyle kafana gore ates acamiyordun. en cok koyan bu oluyordu cunku kim bilir hangisi bizden once gelen arkadaslarimiza kursun skmisti.

2009 da 30 kusur terorist dagdan inip teslim alindiginda gercekten oradaydim. (habur sinir kapisi)
88/1 sırnak/guclukonakta askerlik yaptim ve doguda askerlik yapan herkes "cevrimli" koyunde neler yasandigini bilir.

mental anlamda cok zor gunlerdi gercekten ruh sagligi bozulan arkadaslarimiz da oldu , intihar eden de.
hic catismaya girmedim ama basinin ustunden mermi gecerken ki o şıklama sesini bilirim.

Hatem

Platin Üye
Senin gibi milliyetçi birinden beklenen hareketler @Hatem. git gece senin bizi koruduğunu bilip rahat uyuyacağım..
Aynen canım. Bir çırpıda çıkan kelime molloyotco omo oskorlogono yopmomos.

Evet canım, keyfimden yapmadım <3

Askere gidince de ilk senin yatağını koruyacağım gece rahat uyu diye

juju

Altın Üye
Aynen canım. Bir çırpıda çıkan kelime molloyotco omo oskorlogono yopmomos.

Evet canım, keyfimden yapmadım <3

Askere gidince de ilk senin yatağını koruyacağım gece rahat uyu diye
ya bu erkekler aynı zamanda biraz alıngan hanımlar fark ettiniz mi?. bir kere yaptım ikinci kere gidiyorum dediğin için milliyetçiliğinle bağdaştırdm. nasıl günahımı aldın ama. yanacaksın öbür tarafta. sorcaklar diyecekler bu adam günahını aldı affeder misin? diyeceğim yooo yooo bir odun daha atın. dkamakwaw.

Hatem

Platin Üye
ya bu erkekler aynı zamanda biraz alıngan hanımlar fark ettiniz mi?. bir kere yaptım ikinci kere gidiyorum dediğin için milliyetçiliğinle bağdaştırdm. nasıl günahımı aldın ama. yanacaksın öbür tarafta. sorcaklar diyecekler bu adam günahını aldı affeder misin? diyeceğim yooo yooo bir odun daha atın. dkamakwaw.
Skdjjsjjdf

Bugün biraz hassasım sanırım. Her yerim şiş

nedebenmecnun

Bronz Üye
Yazıcıydım, noktalı virgülü yanlış kullandım diye çarşı iznim iptal edildi.
yavuklum o hafta msnde “cam” açacaktı. Annesi babası evde değildi. İşte bu yüzden zorluk çekmedin diyemezsiniz

Üst Alt