sohbet odaları

Erkeklerin Beyni Kısa Devre Yapıyor

Lima

Bronz Üye
Hollanda'da Radboud Üniversitesi'nin araştırmasına göre erkek güzel bir kadınla ilk karşılaşma anında sonraki bir kaç dakika içinde çok sağlıklı düşünemiyor.

Bu iddia güzel kadınların erkekleri salaklaştırdığı tezi de doğrulanmış oluyor. Araştırmaya göre kadınlar ise yakışıklı bir erkekle karşılaşsa bile sağlıklı düşünme yetisini kaybetmiyor. Üniversite araştırmayı öğrencileri üzerinde yaptı.

Erkekler güzel bir kadınla bir araya getirilerek ilk tepkileri gözlemlendi. Güzel bir kadınla birlikte ders çalışan bir erkek dikkatini yeterince toplayamadığından anlamakta zorluk çekiyor.

Sindy

Kayıtlı Üye
Sindy xanım görendÉ™, o qısa qapanma edir
ben sana beynine şimşek çaktırcam, beyninin şartelleri komple atacak. şimdiden söyleyeyim. zere açık öğretim sınavlarım yaklaşıyor stresliyim. bütün stresimi beynine geçirecem. şanslı kişisin. seni seçtim pikaçuu. :D

Nil-VeRa

Bronz Üye
Kadınlar tehlikeli varlıklar diyen erkeklerin ne sebeple söylediğini anladim galiba .
Beyin nöronlarımi tekleten bi varlik olsa karsimda bende kismen tehlike olarak görürüm.
neyseki bir kac dakika sonra normale dönüyormuş :)))

Bahtiyar

Bronz Üye
Kişi den kişiye değişkenlik gösterir bence. Bende öyle şeyler yok çok şükür. Olan düşünsün.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)