sohbet odaları

"esekherif" Kimdir?

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Merhaba Saygıdeğer Forum kullanıcıları,

Başlıktan da anlaşılacağı gibi esekherif hakkında bildiklerinizi ve anılarınızı bu başlık altından yazabilirsiniz.

Evet siz " esekherif Kimdir? " sorusuna ne cevap verirdiniz?

Not: Küfür/Hakaret ve Kişiyi rencide edici postlar yasaktır.

DİPNOT: Abi senin konunu ben acmak istedim, yoksa gorevli arkadaslardan rol calmak degil amacim. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zeytin

Özel Üye
Esekherif'i sorarsanız eğer; ağzı iyi laf yapan, cümle sihirbazı derim ve pek onaylamadıgım davranışları olsa da severim ama Mustafa'yı sorarsanız eğer merhametli, maneviyatı yüksek, eleştiriye açık der daha çok sevdiğimi belirtirim.

YouMyCure

Kayıtlı Üye
özel olarak tanışmışlığımız yok ama gördüğüm kadarı ile eğlenceli biri ve sürekli banlanan ;d

Justice

Bronz Üye
Kendi tabiri ile; Bazen kendine aşık deli bir fırtına, fırtınalar önünde bazen bir kuru yaprak.
Onun adı insanların hizasına yazılmış.
Her gün yepyeni rüyalarla ödenecek bir cezaya çarptırılmış.
Gövdesi kuduz yarasa. Yazik şairler kadar cesur degilmis. Evi nepal'de kalmış slovakyalı salyangozmuş ruhu.
Bu sebeble her şeyin en iyisini sık sık bilirmiş
Ve diyorum ki; Şimdi bir yaprak kapat hayatınin nemli taraflarına.

Biz ondan çok şey öğrendik. Yüzünden gülümseme eksik olmasın.

ihaveanidea

Bronz Üye
Bu adamın yerde değil fezada olduğunu düşünüyorum.

Daha iyi olunamazdı...

Yerleştir bu sevdayı her yerine
Yüzünde ter olan su damlacıklarının
Kaynağına yerleştir
Her zaman saklamadığın, acısızlığın son durağına
Gül taşıyan çocuğuna yerleştir
Ve omuzlarına, daracık omuzlarına
Üşümüş gibisin de sanki azıcık öne taşırdığın
Tam oraya.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Bunca yillik internet hayatim boyunca senden baskasina 'abi' demedim. Nickini ABIMI yapsak acaba? :)

Justice

Bronz Üye
Bu da şurada bir yerde bulunsun.
Yorumları okuyunca ihtiyacı olabilir.
Ne olacak benim bu çok naif ve asiri dusunceli hallerim ?

yeLda

Özel Üye
Yorumlarını okumaktan keyif aldığım, daima yazsa ve defalarca okusam usanmayacağım, tertemiz bir kalbi olduğunu düşündüğüm, cümlelere hakim, çok ciddi bir konuyu dahi mizahi bakış açısıyla yorumlama kabiliyetine sahip, gördüğümde mutlu olduğum, tanıdığım içinse kendimi çok şanslı hissettiğim kişi.

Run

Özel Üye
AKP'li olması dışında çok sevdiğim birisi :) siyaset konularına girmediği sürece kendisine bayılıyorum. Chat de sohbet etmeyi daha çok seviyorum kendisiyle. Mizah ve ironi yap yeterli lütfen, siyaset yapma eşek bey abiciğim.

YaRGuCi

Kayıtlı Üye
esekherif Mustafa abiyi sevmeyen var mı acaba ? Mustafa abiyi anlatmaya gerek yok sanırım :)

Adem

Özel Üye
Kendisi çok efendi ve babacan insandır. @X ile kendisinin yanına gittiğimde şöyle bir baktı bana, kaslı çocuk seninle daha sonra görüşeceğiz deyip kikikiki gülmüştü. =) dünya gözüyle bir kez daha görür müyüz birbirimizi ağabey? Allah gönlüne göre versin. Adamdır.

Lefty

Yazar
Mizahi anlatımını çok başarılı bulduğum, insanı sinir etmeden ne söyleyeceğini iyi bilen birisi, tepki de veremiyorsun çünkü çaktırmadan araya mizah ekliyor.:)
Sadece forum ortamından tanısam da temiz kalpli birisi olduğu kanaatindeyim.

Sindy

Kayıtlı Üye
ton ton bir beyefendidir, nazik, centilmen, bilgili, olgun, dolgun, hiç husumetimiz olmadı, tam gırgır yapma kafadar birisidir. :p :D

Nil-VeRa

Bronz Üye
Foruma ilk geldiğim gün beni gayet “emin ellerdesin sakın korkma arkandayım der gibi Babacan bir tavırla karşıladı:) ve Alper e emanet ederken

“Gemimizin Kaptan-ı deryası Alper beyefendi. Sizi mutlaka karaya çıkaracaktır. Şimdi elinde ki hamburgeri yavaşça yere bırak ve dediklerimizi yap!â€

dedi.. esekherif bey halen hamburger borcunuz var bana.:))

Çok fazla sohbet edip tanışma fırsatı bulmamış olsamda yorumlarını severek hatta gülerek okuyorum.aynı ortamı paylaşmaktan keyif duyduğum saygıdeğer insan..herşey gönlünüzce olsun.

Xander

Bronz Üye
Yaşlı ve tehlikeli biridir o kadarda gırgır eğlenceli biridir mustafa abi severiz tonton ve bıyıklı amcayi.

JuManJi

Kayıtlı Üye
kendi siyasi görüşünün dışında ki hiç bir siyasi görüşe saygısı olmayan ve hakaret etme hakkını kendinde bulan birisi bunun yanında kalemi güçlü birisi ve adaşım

EsiLa

Kayıtlı Üye
Önce ѕеѕѕiz аmа anlamlı bir tebessüm mü göndеrmеli? Yokѕa kocаmаn gülümsеyеrеk hadi senide bekliyoruz esekherif pijama partisine :) Öylesine sevgi dоlu ѕözler söуlerіm ki şaşırıр kalırѕın.. O yüzden bõle şeylere gerek yok. Ve bіlіyorum ne kadar çok yazarsam yаzаyım hep eksik kаlаcаk bir şeyler. Oysa ben şimdi tek bir cümle söуlemekle yetinebilirim.
İnsanların içindeki iyi yanı ortaya çıkarmanı seviyorum. iyi tanimışım seni :ash:

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 17)