sohbet odaları

Evet İtiraf Ediyorum Güzel ve Mutlu Günler Geçirdim...

PROmetheUS

Bronz Üye
“Seni Seven Kendi Canına Eş Tutar” -Adige Atasözü-
Evet itiraf ediyorum güzel ve mutlu günler geçirdim bu büyük ailede, her birinize bu sıcak ve samimi ortamı ayakta tuttuğunuz için müteşekkirim…

Fakat gel gelelim ilk üye olduğun günden bu yana çok sular aktı köprülerin altından çok şeyleri götürdü benden, bizden, sizden, buradan… Götürdü götürmesine ama gelin biz getirdiklerini analım giderayak…

İnnocentBlood yada eskilerin hatırlayacağı @Sinem bana en büyük getirisi mesela eminim hepiniz bir çok konuda şaşkınsınız bir çok konuda aklınızda soru işaretleri var bu noktada yapabileceğimiz bir şey yok bazı şeyler “özel” kalmalı ve “özel” olarak anlaşılmalı yada “özel” olarak anlatılmalı gel gelelim bu “özel’lere” ayıracak vaktimiz yok özel olan güzel olduğu haliyle bize kalsın artık…

Benim ona karşı hissettiklerimi buradan anlatmak gibi bir niyetim yok bilen gören bilir bilmeyen görmeyende kendi gibi bilsin kendi nasıl sevdiyse yada severse öyle sevdim saysın...

Ben ona “canım” dedim canıma “eş” tuttum artık benim için varsa yoksa “canım eşim” bundan gayri benden size fayda yok bir dost olarak yok bir arkadaş olarak yok bir editör olarak yok bir üye olarak…

Neden mi çünkü artık her şeyimi “her şeyime” ayıracağım vaktimi ilgimi bilgimi bundan sonra benim size sizin bana faydamız dokunmaz…

Zararımız mı vardı ki… diye sorarken buldunuz kendinizi şuan belki belki de hiç aklınıza gelmedi bir eyvallah çektiniz içten içe işte bizde şimdi herkese her şey için bir “eyvallah” deme vakti olduğunu düşünüyoruz…

Kimseye kırgın, kızgın, öfkeli değiliz kin ya da nefrette duymuyoruz hakkınız bize geçtiyse ya da hakkımız size geçtiyse gelin hakkı “hak” sahibine teslim edelim… O en ince hesapların görüleceği günde birbirimizin karşısına çıktığımızda hakta adalette yerini bulacak elbet…

Bundan sonrası bizim adımıza güzelliklerle dolu olacak inşallah… “Eşim” diyebileceğim insanı buldum ve en kısa sürede resmen adı konmuş bir birliktelikle yeni umutlara beraber yürüyeceğiz belki duyarsınız belki duymazsınız ama şundan emin olun biz sizden ayrılsak ta mutlu ve huzurlu olacağız sizde bir gün gelecek bizi anlayacak ve bize hak vereceksiniz…

Her şeyin gönlünüzce olması ve her zaman mutlu olmanız dileklerimizle…

Kalın Sağlıcakla…!

SelimSinem

ForseTi

Gümüş Üye
hayırlısı olsun her ikiniz içinde bence bunu yapmakla doğru yaptınız inanın bana ikinizide severim bilirsiniz umarım ilerki kararlarınızda bu denli yerinde olur ve iyi bir hayat yaşarsınız :)

Reaksiyon

Altın üye
Çıkarın gitsin neti aranızdan en güzeli olmuş.
selametle o halde size : )

Hüma

Gümüş Üye
Çok şaşırdım ama çokta sevindim sizin adınıza. Mutlu kalın. (:

NeyZeN

Bronz Üye
Konu nedir anlamadım da forumu neden bırakıyosunuz onu hiç anlamadım.

Eugène

Bronz Üye
Konu nedir anlamadım da forumu neden bırakıyosunuz onu hiç anlamadım.
Bir deyiş vardı: Anadolu'da söz varken, Ankara'da neden yüz vardır? Sanırım artık birbirlerinin yüzlerine bakıp, bütün olacaklar. Umarım mutlu olursunuz.

Z

ZeN

Guest
Öncelikle aramizdan ayrilmaniza üzüldüm. Ama niyetiniz neti aranizdan cikarmaksa, bence dogru karar. Allah ayirmasin, mutluluklar.

Ukala Sözler

Bronz Üye
Geçmişinde internet ile birliktelik yaşayan insanların, sanal denilen olgudan kopup sadece real hayata sarılmasıyla oluşan bir birliktelik her zaman güvenilirdir bana göre.

Sanal hayatınız mı yoksa bu forum için mi geçerli bu karar bilmiyorum.

Eğer genel bir kararsa, emin olun her zaman mutlu olursunuz.

Mutluluklar her ikinize de, Sinem'ime iyi bak Selim :cici:

LâL

İ s t a n b u l
Bronz Üye
Bu kadar guzel cumlelerden sonra ne yazacagimi bilemedim acikcasi ama ikiniz adina cok mutlu oldum.
Sevginiz askiniz daim olsun insallah :)
Dugune cagirmazsaniz kuserim :p

Yolunuz acik olsun :)

TıLsıM

Elmas Üye

Net ortamının yarattığı sorunlardan uzak durmak ikinize de iyi gelir umarım. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim (:

A

Akay

Guest
Sinem çok iyi kalpli arkadaşlarımdandı , onun mutlu olmasını isterim ,Selim pek tanımıyorum , sizin için en doğru karar neyse o yolda ilerlemişsiniz .Hepte böyle olması dileğiyle ,mutluluklar :)

TıLsıM

Elmas Üye

Güzel dileklerle uğurladığımız arkadaşlarımız yakında dünya evine giriyorlar umarım ikisi de çok mutlu olur Allah sonuna kadar mesut bahtiyar etsin :cici:

S

She`

Guest
Güzel dileklerle uğurladığımız arkadaşlarımız yakında dünya evine giriyorlar umarım ikisi de çok mutlu olur Allah sonuna kadar mesut bahtiyar etsin :cici:

aa çok sevindirici bir haber Allahım bir yastıkta kocatsın inşAllah , bir ömür mutlu olsunlar

Gazel

Bronz Üye
Evlendiler mi acabaa merak ettim bak gece gece:dusun:

Mitral

Altın üye
bazı bırlıktelıklerın sanal olmaktan cıkması ne guzel bırsey

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)