sohbet odaları

‘Evet mitingi’ için Ankara’da toplu taşıma ücretsiz olacak

redyellow

Bronz Üye

‘Evet mitingi’ için Ankara’da toplu taşıma ücretsiz olacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın katılacağı toplu açılış töreni için, yarın otobüs ve metroların ücretsiz olacağını belirtti. Geçmişte benzerini sıklıkla gördüğümüz bu uygulamanın özel günlerde yapıldığını bilen ve çok yerinde olduğunu belirten vatandaş, "2 Nisan'da Ankara'da neden toplu taşıma ücretsiz? Günde 2 milyon kişinin kullandığı toplu taşımanın maliyetini kim karşılayacak?" diye soruyor.

KAYNAK

Equalizer

Bronz Üye
bir yanda devletin bütün imkanlarını kullanan, karşıt mitingleri engelleyen olmasına bile tahammül edemeyen akp

diğer yanda kendi imkanlarıyla halka doğruları anlatmaya çalışan vatanseverler

redyellow

Bronz Üye
Şimdi bunu bile savunacak yandaşlar vardır, yazıklar olsun.

redyellow

Bronz Üye

Aklıma Hazreti Ömer (ra) ve mum olayı geldi.

La'edri

Gümüş Üye
Sonrasında ben çıkıp hayır dediğimde terörist , işidci , cihatçi, fetöcü oluyorum.Devleti bölmekle , devletin bekasına zarar vermekle suçlanıyorum.Oysa benim maaşımdan , elektiriğimden suyumdan , yaşam alanımdan , öz haklarımdan kesilen paralarla kendi çıkarlarının bakiliğini sağlamaya çalışan bu zihnyet ve yandaşları yapıyor asıl terörizm ve şakşakçılığını , devlet bölücülüğünü , insan ayrımcılığını , çıkar çatıştırıcılığını.

Bu yüzden hayır diyorum ben , bu yüzden devlet eliyle oluşturulmuş sivil ve siyasi terorizme dur demek için hayır diyorum.Ülkenin bağımsız olması gereken makamını , ve bütün halkın çıkarlarını gözetmesi gereken siyasetini ve millet vekillerini sadece kendi çıkar ve koltuk sevdaları için kullanan bu zihniyetlere dur demek için hayır diyorum.

Tarçın

Bronz Üye
En basit olayı göremeyecek kadar kormu olduk..
İşine geldi değilmi. İşgüzar. .

Rigor Mortis

Gümüş Üye
Şu referandumun gereksiz yere fazla abartıldığını düşünüyorum.
Hayır ben mi çok ilgisizim gündeme yoksa millet mi çok partizan ve tutucu anlayamadım gitti.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)