sohbet odaları

Evli kadın, sapığını eve çağırıp kocasıyla birlikte bayıltana kadar dövdü

PapatyA

∂üηуα ηüƒυѕυ αяттıкçα, ι̇ηѕαη ѕαуıѕı αzαℓıуσя..
Yönetici
Moderator
Antalya'da evli bir kadına birlikte olmak için tehditler savuran adam soluğu hastanede aldı. Tacizciden illallah eden kadın, kocası evdeyken adamı eve çağırdı. Eve gelen adam tekme tokat dayak yedi, gözünü hastanede açtı.

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde, evli bir kadın, kendisini ilişkiye girmek için telefonla tehdit eden adamı evine çağırdı. Evli kadın ve kocası eve gelen adamı, sopayla dövdü. Bayılan adam ambulansla hastaneye kaldırıldı.

EVE GİRER GİRMEZ EVLİ KADINA SALDIRDI

Antalya'nın Gazipaşa ilçesi Koru Mahallesi'nde, evli ve bir çocuğu bulunan Hatice Yaman, kendisini telefonlara arayarak ilişki teklifinde bulunduğunu iddia ettiği 45 yaşındaki Kadir Ö'yü eşinin evde olduğu saatte evine çağırdı. Motosikletiyle Hatice Yaman'ın evine giden Kadir Ö., iddiaya göre eve girer girmez Hatice Yaman'a saldırdı. Evde bekleyen Hatice Yaman'ın eşi Veysel Yaman, eline geçirdiği sopayla Kadir Ö'ye saldırdı. Hatice Yaman'ın eşine yardım etmesiyle Kadir Ö. hastanelik oldu.

Evli kadınla birlikte olmak için tehditler savuran adam tuzağa düştü, gözünü hastanede açtı

DAYAKTAN BAYILDI

Veysel Yaman, eşiyle birlikte Kadir Ö'yü dövdükten sonra polisi arayarak durumu anlattı. Olay yerine gelen polis ekipleri yerde baygın yatan Kadir Ö'yü görünce ambulansı arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, Kadir Ö'yü baygın halde sedye ile evden çıkardı. Gazipaşa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Kadir Ö'nün sağlık durumun iyi olduğu öğrenildi.

Evli kadını taciz eden adam, karı kocadan dayak yedi

"KOCANI ÖLDÜRÜP KIZINA TECAVÜZ EDERİM"

Olay anını anlatan Veysel Yaman, Kadir Ö.'nün eve girer girmez eşine saldırdığını belirterek " Önceden tehditler olmuş, evime kadar gelmiş,benimle düzgün konuşacaksın demiş. Ben yokken evimi takip etmiş. Çarşıya gitmiştim, eve döndüğümde o da eve gelip eşime saldırdı. O arada ben de sopayla kendisine saldırdım. Eşim de yardım etti, kavga ettik. Benim evde olduğumu bilmiyordu. Telefonda eşimi tehdit etti. Eşime kendisiyle birlikte olmaması halinde beni öldüreceğini ve 13 yaşındaki kızıma tecavüz edeceğini söylemiş. Telefonunu inceledim, başka kızlarla da mesajlaşmaları var" dedi.

Evli kadınla birlikte olmak için tehditler savuran adam tuzağa düştü, gözünü hastanede açtı

"EŞİMLE BERABER DÖVDÜK"

Hatice Yaman da, "Beni sürekli tehdit ediyordu. Bu durumu eşime söylemiştim. Seni seviyorum, 'sen de seni seviyorum demezsen zorla olur' diyordu. Eşinden ayrıl beraber olalım diyordu. Mesaj attı bana 'eve geleceğim' diye. Ben de eşim evde olacağı için 'gel' dedim. Geldi. Eşim eve gelince saldırdı. Birlikte yaptık. Eşimle beraber dövdük" diye konuştu. Olayın ardından Yaman çifti Kadir Ö'yü dövdükleri sopa ile birlikte ifadeleri alınmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Evli kadın, sapığını eve çağırıp kocasıyla birlikte bayıltana kadar dövdü

ismail89

Bronz Üye
Çok iyi yapmışlar.

Lefty

Yazar
İyi yapmamışlar bence ve herkes kendi adaletini kendisi sağlamaya başlarsa vay halimize!

W

Ayin Üyesi
Ayin Üyesi
Mevzu dogru ise cok guzel yapmislar ellerine saglik. Ibretlik yapmislar, kimsenin karisina cocuguna hallenemez bundan sonra.

BuYuCu

Bir Sevdadir EyLül
Yönetici
Yönetici
Kısaca ne demiş Atalarımız
Her kuşun eti yenmez

Noah

Platin Üye
Valla kötü olmuş diyemeceğim. Böylelerinin s..sin belasını.

Abaris

Yönetici
Yönetici
Ellerine sağlık ikisinin de
Çok iyi yapmışlar

Sirius

Bronz Üye
Elleriniz dert görmesin

Larien

Prenses Üye
Anlatılan gibiyse olay, tam bir sapık hakikaten.
Ya insanın içinden geçen bu, "oh iyi olmuş şerefsize" diyor insan kendi kendine belki ama hemen polise bildirseler, daha doğru olurdu belki. Neyse sonuç olarak intikal etmiş gerekli yerlere.

Son düzenleme:

Nef'

Gümüş Üye
Sapığa iyi olmuş, belasını da bulur inşallah

Classiic

Platin Üye
Haketmis iyi olmus.

Umay

Bronz Üye
Akıllanır mı acaba

Lefty

Yazar
@ibadeath

Burası bir hukuk devleti ve hiç kimse kafasına göre birinin cezasını kendi eli ile veremez. O zaman mahkemeler, savcılar ne için var? Var olan suçu yetkili mercilere iletir ve hakkınızı böyle ararsınız.

Yıllar önce böyle ölümle sonuçlanan bir olayda, kadının itirafı sonucunda öldürülen kişinin suçu olmadığı ortaya çıkmıştı. Bu tip durumlarda suç duyurusu yapılır ve suçlu adalete teslim edilir.

Hiçbir kadın, evli ya da bekar fark etmez, taciz edilemez ancak çözüm; yetkili makamlara suç duyurusu yapmaktır.

Son düzenleme:

Süreyya

Altın üye
Ya bu Müge Anli konugu fenotiplerinin ne kadar cok sapigi oluyo emveku.
Aklima ilk gelen bu..sorry arkadaslar..

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 12)