sohbet odaları

Foruma İlk geldiğimde Tanıştığım Ve Aramızda Sıcak Bağ Olan İnsanlar

Tuxs

Ankara
Kayıtlı Üye
Askerlik arkadaşlarım gibisinden bir konu oldu dostlar biliyorum :D​
Neyse ben ilk geldiğimde @Byakuren ile tanışmıştım. Bakıyorum profile japon aşkısını görebiliyorum :D Bazen sözcükleri yarım yazınca dedim Klavyesimi bozuk diye ama sonradan melez olduğunu anladım sevdim kendisini arkilere ekledim :p​
Saba RüzgarıSonrasında Bal vardı petek ballarını sevdiğim için, sıcak bir muhabbet kurdum yemekle kafayı bozduğunu anladı ki Bal'ı Saba Rüzgarı yaptı :D - Saba Tümerle Bugün - Saba Rüzgarı size bir çağrışım muhakkak verir :p​
@Maria puder Ablamız onunla ilk Johnny Sins konusunda tanıdım, dedim noluyor yahu Bayan + Johnny Sins :zuha: hani garibime gitti tabi :D - Fotoğraf varmı abla dediğimde ayak fotosunu attı (Ayağım bi taraflarına gibi gibi :D)​
@Lethe Ablamız vardı sonra Admine yazınca şaşırdım hani böyle düğünlerde çalan Ley Ley Hakime... :karaoke:​
@EmRe abimiz kendisine oyuncumusun sorusu sormamla tanışmıştık, eğer öyleysen beğen demiştim beğenmişti oyuncuymuş yani :D - Everwhere Gaming Problem ?​
@Sherlock Kal of dutiyy :D​
@endofme - nedense böyle bir şarkı çağrıştırımı yapan Editör kardeşimiz..​
(Endofmeeee Endofmeee You Know Meeee :D )​
@Inconvenient Adam bendende oyuncu çıktı vallaha yandan 2x skill alıyoruz propasana çeviriyoruz sonra işte karşıdan şey geliyor 2x gold enfoloyua gidiyoruz..​
@Soğuk Kahve - Soğuk kahve olurmu hiç :dusun: avatarına bu nasıl yazı yazmış derdim bide alttan maket pıçağıylan kesilmiş gibi :D​
@Ella - Nick çok güzel yaaa :D​

J

Jigsaw

Guest
Samimi bir itiraf.

Isındığın o insanlara,sevgini ve güvenini iyice tanıdıktan sonra vermen dileklerimle deyip ayrılayım konudan.

rt

Bronz Üye
şöyle bi konuda hiç bi zaman ismim geçmedi ya ona yanarım :(((((((((((((((((((

feveran

Gümüş Üye
o kadardır burdayım bu kadar adamla konuşmuşluğum yok nasıl yapılıyor versene taktik

Classiic

Platin Üye
yok dayı bizimde tanırız da öyle bi bağ kurma olayına girişmedik henüz.

Tuxs

Ankara
Kayıtlı Üye
Pc başında değildim kusura bakmayın buraya kadar güzel cevaplarınız için teşekkür ederim, bağ kurmanın taktiği her konuya muhalefet olmamak bu yeterli sanırım :)

pietà

Gümüş Üye
hani gulduruyodum seni .s.s

Ilyada

En iyisimi derin istirabin ickisinden icilmeli, Is
Bronz Üye
melezmi dedin simcik sen bana :T:
offf offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff bari sen yapma :D

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)