sohbet odaları

ForumBahane Kızlarının Tasarım Harikaları :D

Z

Z3yn3P

Guest

CaDu klavye tuşlarından yaptığı yüzük ile kapkaç sorununa da çözüm getirmiş oldu..Çantanı mı kaptı çak bitane :pat:

Bak seen GüLse'ye otantik bir kolye sunmuş bize..
İngilizcesini de konuşturmuş neckpain (boyun ağrısı) mesajı ile pc başında çok oturmayın demek istemiş :D:D:D

Ayh bu ne şirinlik :p
She` yaratıcı zekasını kullanmış ve çok şirin bir PcBoy örneği ile sunumunu sergilemiş :D:D

TıLSıM -F- tuşlarının önemini vurgulamak istemiş sanırım..Bunu küpe olarak anlatmaya çalışmış :D:D

eSc de TıLSıM'ın izinden gitmiş ve ipe boncuk dizer hesabı sırayı da karıştırmamak için F tuşlarını kullanarak bir bilezik yapmış :D:D

Kulkedisi gece kolyesi ile ve tuşlardaki uyum ile tasarımının iddialı olduğunu kanıtlar gibi :D:D:D

Diğer kızların tuş bırakmamaları sebebiyle Z3yn3P bulduğu parça ile saçma sapan bir kolye yapmış :D:D:D

S

She`

Guest

Ayh bu ne şirinlik :p
She` yaratıcı zekasını kullanmış ve çok şirin bir PcBoy örneği ile sunumunu sergilemiş :D:D

Seviyorum kendimi :p :zuha:

eSc

Bronz Üye
:DD deli yehaa

[imparator]

Kayıtlı Üye
Çok yaratıcı tasarımlar :) daha da yaratıcı olan "forumbahane SÜRÜvenleri" başlığı :D Çok komik :D

Gittii

Bronz Üye
z3yn3p o ne ya :D

Z

Z3yn3P

Guest
Renktaş tasarım do you know :p

Karia Orası da işin sırrı işte komedi kızmı burası başlık da komik olsun :D:D:D:D

MaxCadY

Elmas Üye
Ben nie görmedim daha önce bunu yaa Z3yn3P alemsin valla :)

KaRaTaY

Kayıtlı Üye
Teknolojİk gÜzellİk bunun adi herhalde

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)