sohbet odaları

ForumBahane Köyde :D

Z

Z3yn3P

Guest
SuSeM :Arkadaşlar ya burda alışveriş merkezidemi yok yani .ayy kırıldım ama yaa ohaa yaniii .

EmRe :Lütfen Kurallara uyaLım

She :Eft SuSeM’cim yhaa burda bi bakkaldan ba$ka bişi yokki yhaa Iyy pöceklere bak

KraL :Of aman ya onu mu düşünüosunuz siz aşağıki derenin orda fıstık gibi kızlar var lan dım_dıs Gidelim mi aga ?

dım_dıs :Gidelim oğlum bu devirde kız yok zaten doğru düzgün!! ( deyip superisi ve Z3yn3P’e bakar )

superisi :Çok meraklıydık sana..Gel kız senep getirdiğimiz moda dergilerine bakalım!

Z3yn3P :Tamam periLiçem

Tabi Bu arada bi EmRe Kalıo 20 dk sonra EmRe Bahane deresinin üstündeki köprüye çıkar ve denizi izlemeye koyulur

EmRe :Ohh Misler gibi kokuyor şu deniz yahu

(xOrjinalx durur mu hiç .)

xOrjinalx :EVET ÖYLE!

(EmRe Korkar ve geri çekilir )

EmRe :AYYYY!!! Noluyooooooo!!!!!!!! .

xOrjinalx :Noldu ya ? Hemmm denizin güzelliğine fazla dalma EmRe sora boğulursun

EmRe :Allah Seni yerlere Sokmaya yeğen

xOrjinalx : ?!

(KraL ile dım_dıs aşağıdadırlar tabii EmRe ile xOrjinalx onları izlemektedir )

KraL :Off oğlum ben şurdaki kumralı gözüme kestirdim Ya sen ?

dım_dıs :Bende şurdaki sarışını Gözlere bak abi ya Biz bunları alalım en yakın diskoya gidelim Gerisini Allah Bilir

KraL :Seni kırmam ok bana uyar oğlum

dım_dıs :Akşam Zeynodan dergileride alırız

KraL :oĞlum Uçtun sen yha Boşverde şu kızları tavlamaya gidelim

dım_dıs :Tamam aga .

(KraL ve dım_dıs kızların yanına giderler İşte konuşurlar filan Bişiler oldu tabi .)

superisi :Zeynebim şu elbise güzel dimi 2 576 YTL imiş ucuzmuş be ben o paraya bakkaldan sakız alıyorum

Z3yn3P :Evet Kanki$$im Biz en iyisi İstanbula döner dönmes ALIŞVERİŞ MERKEZİNE GİDİYORUZ Ayy bide Bakım Merkezine Bu irenç yere geldiğimizden 1 5 saat geçti; cildim kirlendi ya Neyse Canım Off sıkıldım Foruma konu eklemem lazım :mad: BahaneChat'i özledim :(

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)