Forumdan birine şarkı armağan edelim (:

Yazgı

Bronz Üye

Yazgı

Bronz Üye
https://m.youtube.com/watch?v=i6HCeYPHM2M

Sayın çok değerli yöneticim @X bey, ilk başlarda nicklerini karıştırdığım Adem ve Alper beyefendiler, üslubunu tavrını beğendiğim ihaveanidea beyefendi,güleç ve neşeli Free_EyeS bey , forumun farklı renkleri eğlenceli kişilikleri Ocean ve esekherif beyefendiler, sakin ve asil duran Mehmet beyefendi, çok güzel bir projenin tabiri caizse fikir babası olan Oguzhan bey , aksi ve Lanet beyefendi ;d , serbest serseri stiliyle Run beyefendi, Sindy ile diyaloglarını tebessümle izlediğim Baloğlan , enerjisiyle enerji veren Goemon , forumun farklı bir rengi BuYuCu , avatarını ve yorumlarını beğendiğim eQuaL beyefendi ,şiddetli Xander bey ;d narin mi narin Lefty , can canım VeRa , yüreğinden öptüğüm velevki , dost gibi hissettiren Painfully , asil hatun Zeytin , güzel gözlü Lima , zarif mi zarif Sanem , minik kuşum huri , kız kardeşim gibi sevdiğim Feronia yokluğunu en derinden hissettiren yeLda , ay gibi üzerimize doğan ve ışık saçan sevgili Ay , duruşunu sevdiğim Dem , yazılarını merakla beklediğim Kitapella , kayıplarda ama özlenen Ashriel ve unuttuğum, yazamadığım kimler varsa sizinle burada olmaktan çok mutluyum iyiki varsınız her biriniz çok kıymetli insanlarsınız. Birlik ve beraberlik içinde kocaman bir aile olduğumuzu düşünüyorum ve daha da büyüyeceğiz en güzel şekliyle. Bu şarkıyı sizlere armağan ediyorum. Hayat burda hep bayram tadında (:

Son düzenleme:

Nil-VeRa

Bronz Üye
Oyy oy sen cansın ;***benden de sana gelsin pamukşekeri.
Ama yayın alıp saatlerce şarkı dinletsen bizlere çoook daha seviniriz Yazgı :)

Son düzenleme:

ihaveanidea

Yönetici
Moderator
Bak bir noktada katılıyorum sana Yazgı, ben foruma girerken sıkı birlikteliklerin olduğu bir meclisi ziyaret etmişim gibi hissediyorum. Neyden kaynaklı bilmiyorum ama Allah bozmasın, güzel bir duygu bu.

Bilmukabele!

yeLda

Özel Üye
Foruma her girdiğimde kalbime işleyen ve tebessüm etmeme sebep mesajların ayrıca bu güzel şarkın için sana çok teşekkür ediyorum Yazgı.. Forumda seni ve yazılarını hep görebilmeyi diliyorum..

Benden de sana John Legend / All Of Me gelsin.

Son düzenleme:

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 59, Misafir: 188)