sohbet odaları

**forumsal destanı**

GeN

E = mc²
Yönetici
Kategori Sorumlusu
Destan tarih oldu.

Hannibal

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Emegine saglik benim eski nickimde varya la :)

kLara

Gümüş Üye
Emre ile başladı bizim destanımız.

En büyük destekçimiz olmuştu Restful.Onların yardımlarına,yardım sever Gülse ve Lethe koşmuştu bu kutlu yolda.Bir muhafız gibi durdu yanımızda Pitre, arkadaşı iFt ile...

Ne güzel bir serencamı vardı bu nadide destanın.. Mueddeb'in duaları destekçimizdi her zaman..bazen hüzün,bazen sevinç vardı Gökyüzü'müzde..güzel haberleri getiriyordu hep SNoTRa ve aSena..Ve yorumluyorlardı en güzel şekilde ForseTi bide Kinyas haberleri ahali destana..

Birileri kahve yudumlamak ister elinden Soğuk Kahve'nin..Birde muhabbetinden bir demet @Asmina nın..Biliyormusunuz nazlımı Nazlı bir kızımız var bizim,hepsi birbirinden güzel, Mira'mız, Mavi'miz, Azra'mız ve Afra'mız var bizim..

Sözü özü güzel endofme'nin güzel sözlerini işitirsiniz bazen..Bazen çıkmış sorular'ın acayip sözlerine takılırsınız..@pieta'nın sevimli konuşmalarına,bazende ZiFiR'in farklı yorumlarına..

Bambaşka bir atmosferi var bu destanın.. Kırmızı'ın duruşu, PudraPembesi'nin asaleti, yasemen'in siması ve heLen'in serancamı alır götürür sizi..Girerseniz PrenSess'in gönül bahçesine,bulursunuz izzet Azze ile..Baktınızmı Gazel'e koşarsınız kırlarda seke seke..İşte böyle büyüyor destanımız bizim,selam veriyor Komşukızı, karşılıyor kardeşimiz CLaSSiC zevkle..dururmu Kaan kardeş oda selamlar şevkle..Ne ulvidir şu destanın türküsü,korosunda var Pitho, Heavenly, SiyahBeyaz üçlüsü..Tarihe nam salacak bu destan bu kutlu neferlerle..duramaz karşısında,hiç bir kuvvet elbette.. Myself, Kei koç gibi..Savunurlar cümleyi.. Jesse James, wiltord,We~ unutmazlar bizleri...NiLy, hERa,@ Rüya Perisi,unutmadık sizleri.. Pan, Kağan, @ĸսгﻪlรıÕ¹

fevoran,@ikinokta bırakırmı hiç bizi..bu destan büyüyecek,kapsayacak herkesi..Eskilerden bir TıLsıM,esiyor mak res gibi..Ne hoş bir tablo böyle,geliyor Zeyy'in sesi..bakmayın adaLet_siz dediğine,adalet bizde zira..hatta örnek @Jasmina..işte yarenler böyledir,bizim destan bir başka.. AHU, Nevra Bahar Elia ve nice güzeller daha.. ilahimorluk proFFessoR,Pamuk Şeker yürüyoruz şuan da..

Saymakla bitmez asla,bu destanın öyküsü..nice yarenler gördü,görecektir de daha..

Sevgi ve saygılarım siz değerli dostlara..

GAMPARE

Bilerek veya bilmeyerek yanlış ve hoş olmayan bişey yazmışsam,değerli dostlardan ismini yazmayı veya yazdım sanıpta yazmadıysam affola..hatasız kul olmaz..hatalarımı maruz görünüz..
O kadar nickten birkaçı tanıdık geldi en tanıdık @Mavi m :emoji_purple_heart:

BuYuCu

Sürekli çuvaldız batınca da acıtıyor
Yönetici
Üst Yönetici Yardımcısı
Perii ve MeLiNNa yok. Bununla beraber forumsalın edepli emekcı ve hanım admınlerınden @KaraBiber yok. She yok.

Çok güzel olmus ama kısa olmus asıl emektarları yazmamıssınız:)

@Myself seninle ilk Peri ( Burcu ) MeLiNNa (Didem ) ve SıLa (Kubra suan kı kullanıcı Adı pink ) nın olduğu Umut ( Kemik ) un Sahibi Olduğu forumda tanıstık. orasıda Irc tabanlıydı .)

Hatırlarmısın ?

Myself

Bronz Üye
Perii ve MeLiNNa yok. Bununla beraber forumsalın edepli emekcı ve hanım admınlerınden @KaraBiber yok. She yok.

Çok güzel olmus ama kısa olmus asıl emektarları yazmamıssınız:)

@Myself seninle ilk Peri ( Burcu ) MeLiNNa (Didem ) ve SıLa (Kubra suan kı kullanıcı Adı pink ) nın olduğu Umut ( Kemik ) un Sahibi Olduğu forumda tanıstık. orasıda Irc tabanlıydı .)

Hatırlarmısın ?
yaşlılık kompleksine giriyorum bu denli çok geçmiş muhabbetleri dönünce : )
güzel günlerdi , en azından şuan olduğu gibi değil insanların birbirine daha çok saygısı vardı didişmeler itişmeler vs yok denecek kadar azdı eskiler güzeldi vesselam..
sosyal medyada insanlık nesli gibi farklılıkları çok büyük derece de boy gösteriyor..

az biraz kafam bozuk..
diliskelesin deydik bir hafta evel personel değişimi oldu iki üç gün eve gittim geldim İstanbul kartal a geçtik orda da çıktım..
Şimdi bandırma ya geldik burda dışarı çıkış vermediler .. hani bir şey olduğun da burası Türkiye deniliyor ya cidden öyle böyle saçmalık yok..
alkol alıcaksan bugün benim yerime de al bir sek lütfen üstadım selamlar..

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 5, Misafir: 29)