sohbet odaları

Forumsal Teması düzenleme istekleri

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Merhaba saygıdeğer kullanıcı arkadaşlar, forumsal.net de kullandığınız temayı forumun alt kısmından seçip kullanabilirsiniz. Bu tema hakkında istek öneri ve sorunlarınızı belirtirseniz en kısa sürede çözüme kavuşturalım.

Not: forumsalda kullandıgınız temanın ismi alt tarafta “ FORUMBAHANE” olarak geçiyor.

Sirius

Bronz Üye
Ben yaşadığım tek sorunu söylüyüm o halde
Yeni temanızda çok fazla cevap verilmiş örneğin içinden geçeni söyle gibi konularda son yazılan mesaja ulaşabilirken
Eski temada yani forum bahanede son sayfaya gidilemiyordu son yazılan mesajlar okunamıyordu
(Çok bir sorunum yoktu ama çok sorunla yazmış gibi olmuştum )

Mastor

Özel Üye
Esküsü gibü avatar koyabilmeyü üsterük.
Esküsü gibü imza koyabilmeyü üsterük.

angie

Bronz Üye

Görselde sağ kısımda boşluk var. Düzeltebilirseniz daha iyi olabilir gibi mümkünse.

Nyctophilia

Özel Üye
Avatar boyutu sinirlamasi eskisi gibi olsa daha iyi olur.
Standart bir avatar yükleyince otomatik kesiyor, herkes ps vb. kullanmiyor ki uygun ölçüyü verip eklesin.
Teşekkürler.

Regex

Webmaster
Merhaba,

Postbit üzerinde üyelerin mesaj sayısı gözüküyor, ancak konular alanı boş geliyor. Bunun için Forumsal'da kurulu olup, database birleşimi sonucunda IRCForumlari.com.tr'de kurulu gelmeyen eksik plugin dosyasını ekte veriyorum. Bunu ürün yönetiminden değil, yani product değil, plugin ekleme kısmından içeri alırsanız postbitte konu sayıları gözükecektir. Kolaylıklar dilerim.

Not: Dosya kendi arşivimden upload edilmiştir, kodları kontrol edilmiştir. Temizliğine kefilim.

Ekli dosyalar

BeLa

Bronz Üye

Şu duyuruyu kaldırmakla baslayabilirsiniz hocam. ;d

Birde sayfayı yenileyince son mesajlar görünmüyor yine.

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Esküsü gibü avatar koyabilmeyü üsterük.
Esküsü gibü imza koyabilmeyü üsterük.

https://www.ircforumlari.com.tr/talepleriniz-ve-istekleriniz/39-avatar-istekleriniz-6.html buradan talepte bulunabilirsiniz istediginiz avatarı.
Merhaba,

Postbit üzerinde üyelerin mesaj sayısı gözüküyor, ancak konular alanı boş geliyor. Bunun için Forumsal'da kurulu olup, database birleşimi sonucunda IRCForumlari.com.tr'de kurulu gelmeyen eksik plugin dosyasını ekte veriyorum. Bunu ürün yönetiminden değil, yani product değil, plugin ekleme kısmından içeri alırsanız postbitte konu sayıları gözükecektir. Kolaylıklar dilerim.

Not: Dosya kendi arşivimden upload edilmiştir, kodları kontrol edilmiştir. Temizliğine kefilim.
Eyvallah kardeşim sağolasın.

Burcunuz:
Yok profilde :huh::huh::huh:
burcunuz eklentisini düşünmüyorum biraz daha sadeleştiricem mobildeki arkadaşların kullanımını kolaylaştırmak için.

Şu duyuruyu kaldırmakla baslayabilirsiniz hocam. ;d

Birde sayfayı yenileyince son mesajlar görünmüyor yine.
o benimde gözüme takıldı ilk iş onu kaldırıyorum.

scope

Bronz Üye
bilgisayar icin gorunen bazi seyleri mobil icin gizleyebilirsiniz ya da isteyen icin gizleyebilirsiniz burc takim vs. menulerde de benzer sekilde olabilir, ayrica iki ayri yere yazdigimi hatirliyorum buraya da yazayim herader menude Yeni Mesajlar'dan once Ana Sayfa eklenirse guzel olur

+

mobil header menude mesaj iconu varmis onun basina Ana Sayfa eklenebilir

Son düzenleme:

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Forum arkadaşlarım yok :(
Arkadaş listenize yapabilecegim bir şey yok maalesef tekrar eklemeniz gerekir üzgünüm.

bilgisayar icin gorunen bazi seyleri mobil icin gizleyebilirsiniz ya da isteyen icin gizleyebilirsiniz burc takim vs. menulerde de benzer sekilde olabilir, ayrica iki ayri yere yazdigimi hatirliyorum buraya da yazayim herader menude Yeni Mesajlar'dan once Ana Sayfa eklenirse guzel olur

+

mobil header menude mesaj iconu varmis onun basina Ana Sayfa eklenebilir

Ana sayfa ekleriz diger menülere bakıcam. Aslında bu tema yerine default temayı editlemek daha güzel kullanım açısından vs

Zeynep

Bronz Üye
Arkadaş listenize yapabilecegim bir şey yok maalesef tekrar eklemeniz gerekir üzgünüm.

Ana sayfa ekleriz diger menülere bakıcam. Aslında bu tema yerine default temayı editlemek daha güzel kullanım açısından vs
Zaten sevmezdim kerataları:p

scope

Bronz Üye
Her seyden once su kirmizi yere Ana Sayfa ekler misiniz cok acil

angie

Bronz Üye
Sizde nick ve ranklar uyumlu. Bizde ise uyumsuz. Misal rank bronz diyor bir renk var ama nickim koyu ve gri renkte. Forumsal temasından mı böyle acaba? Düzeltilebilirse daha estetik olur bence.

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Sizde nick ve ranklar uyumlu. Bizde ise uyumsuz. Misal rank bronz diyor bir renk var ama nickim koyu ve gri renkte. Forumsal temasından mı böyle acaba? Düzeltilebilirse daha estetik olur bence.
Onlara bakıcam hepsine zamanla önce önemli olanları çözelim onlar basit işlem.

Sirius

Bronz Üye

Burdaki mesaj gönder seçeneği çalışmıyor oda yapılabilir mi (özel mesaj atma butonu yani)

Sonra

Son yazılan 10 konunun listelendiği bu kısımı 200 konuya kadar çıkarabildiğimiz bir yer vardı
Oka benzeyen işaretlememin olduğu yerde oda geri gelebilir mi

Grifikir

Altın üye
Profilde cinsiyet yazmıyor. Yürürken taklaya gelmeyelim :D

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu

Burdaki mesaj gönder seçeneği çalışmıyor oda yapılabilir mi (özel mesaj atma butonu yani)

Sonra

Son yazılan 10 konunun listelendiği bu kısımı 200 konuya kadar çıkarabildiğimiz bir yer vardı
Oka benzeyen işaretlememin olduğu yerde oda geri gelebilir mi
Hepsine bakıp halledicez.

Profilde cinsiyet yazmıyor. Yürürken taklaya gelmeyelim :D
Profilde cinsiyet burç vs bunları daha sade olması açısından tekrardan eklemicez.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 8)