sohbet odaları

Frank Bonilla Çalışmaları

stonecypher

Bronz Üye
Owwwww tam anlamıyla mükemmeller. Bu figürler bende Lizerjik asit dietilamidi etkisi yarattı diyebilirim. Yani ( LSD ) Sanrısına kapılıp Halüsinatif hayata geçerek çizim yapan ressamların çalışmalarına çok benziyor. Frank Bonilla ve çalışmalarını ivedi bir şekilde mercek altına almam gerekiyor. :)

Çavlan2

Bronz Üye
Owwwww tam anlamıyla mükemmeller. Bu figürler bende Lizerjik asit dietilamidi etkisi yarattı diyebilirim. Yani ( LSD ) Sanrısına kapılıp Halüsinatif hayata geçerek çizim yapan ressamların çalışmalarına çok benziyor. Frank Bonilla ve çalışmalarını ivedi bir şekilde mercek altına almam gerekiyor. :)
Digital artworkte güzel bir isim.Canlı renklerle bir harmonia oluştururken aynı zamanda desenler içinde bir imgesel ortam yaratmış.

@Kaan güzel yorumlarınızla keyif kattınız sanata.Çok teşekkür ederim:cici:

stonecypher

Bronz Üye
Digital artworkte güzel bir isim.Canlı renklerle bir harmonia oluştururken aynı zamanda desenler içinde bir imgesel ortam yaratmış.

@Kaan güzel yorumlarınızla keyif kattınız sanata.Çok teşekkür ederim:cici:

Rica ederim estafirullah efendim. Vakif oldugum bir alanda sizin gibi bu konuya oldukca hakim olan birisi ile Brainstorm yapmak, an itibari ile bana cok cok iyi geldi. Tatil dönüsünde oldugum icin ve direksiyon sirasi bana geldigi icin ayrilmak zorundayim. Daha sonrasinda firsat buldukca sizinle benzeri makaleler ve benzeri konularda fikir alisverisi yapmak isterim. Simdi izninizle İyi geceler diliyorum. :uykucu:

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)