sohbet odaları

Geçen Sene Bu Zamanlar

Gittii

Bronz Üye
Kasım Ayıydı hiç unutmam. Dominos pizza ya gittim kuzenimle ama nasıl telefon yağıyo telefona bakmaktan bizim siparişi almıyorlar. Oturduk bekliyoruz dayanamadım kalktım kasaya dikildim sipariş vermek için. Yine bakmıyorlar hala telefona bakıyorlar.. Tekrar yerime geçtim kuzen siparişi verdin mi dedi, Veremedim demeye utandım ama kafamda bir şeyler planlıyorum bir şeyler yapmalıyım hususunda.
Sonra aklıma telefonla aramak geldi. Çevirdim telefonu kasadaki hatun çıktı.

-Kasa: Dominos Pizza Buyrun ?
-Ben: (Kısık sesle) Siparişim olucakta iki tane karışık orta boy pizza 1 litre kola..
-Kasa: Adres alabilirmiyim
-Ben: Tabi Soldan ikinci masa.
-Kasa: Kız oturduğu yerden kalktı. Bize doğru baktı. Yanımıza koşarak geldi. Kusura bakmayın beyfendi hemen alıyorum siparişinizi dedi ama. "Biz yerlere yattık."
-Ben: Demekki sipariş için telefonla aramamız gerekiyor dedim

Kız güldü.

Biz yıkıldık

:)

Perii

Altın üye
Süpermiş :D bir daha o pizzacıya gitme sende :D

Gittii

Bronz Üye
eee artist olmak kolaymı :p

poorB

Mesaj Onayı Bekleyen
İs arkadasimdan hoslandim asik oldum ya da sevdim. Uzak kalmak icin sefimle konusup gorev yerimi degistirmesini istedim. Olmadi. Belki de bi yandan gitmek istemiordum. Seni cok sevdim.. Seni ozluorum.. Hala bazen seni dusunuorum. Ve yine kafam karisio. Evli olmasan ve esin dunya tatlisi bi kkiz olmasaydi biz die bi se olur muydu yoksa sen bi seytan miydin . Yoksa nasil bana bu kadar benzerdin ki aklim hala almio. Sen nasil bana boylesi benziordun yoksa beni mi kandirmaya calidiordun . En cok da bundan dolayi sana ofkrli davrandim kizdim kustum. Sebebi seni sevmrmdi hatta asik olmsmdi. Beni ne sandin da bana senden hoslaniorum ya sen hic beana karsi bir sey hissettin mi diyebildin?neydim ben? Basit bi kiz mi? Bi de utanmadan neden kiziorsunsenden hoslandigimi soyledim gurur duyman lazim dedin y S.sizdin sen. Hayatimi mahvettin. Sana diyemedim ya ben de senden hoslaniorum die sana sarilamadim ya seni opemedim bazan bu kadar dusunmeyip hayati umursamasaydim rahat biraksaydim kendimi diorum. Ama iyiki de yapmamisim. Ne olacakti di mi zaten benden bir sey beklemiodun sadece icinde tutamadigin icin soylemistin di mi sirf soylemesen s.sizlik olmasin die. Butun bunlari icimde nasil tuttuysam ben neler cektiysem sen de benim kadar cesur olsaydin da soylemeseydin belki her sey daha kolay olurdu ve ben hala seni dusunmek zorunda kalmazdim. Bana veda ederken beni cekip sarilisini aklimdan daha kolay sokup atardim. Ve sen nasi bana utanmadan suclu sensin dedin. Sen bana nasi uyuyorum ruyamda seni giruorum kalkiorum yanimda esim yatio cok kotu oluorum dedin. Ben bi yil gecmis seni nasil unuturum.. Hayatim zaten bberbatti ivine ettin belliki ya sen ya da ben sana gec kalmisiz! Beni artik azad edin.. Nolur mutlu olmak istiorum

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)