sohbet odaları

Gitmekten Nefret Ettiği Yerler

Lima

Bronz Üye
Katılım
26 Mart 2019
Mesajlar
1,451
Puanları
93
Konum
Bjk...
Tepkime puanı
741
Erkeklerin gitmekten nefret ettiği yerler nerelerdir?

Sevgilinizle birşeyler yapmaktan hoşlanıyorsunuz ama erkeklerinde gitmek istemeyeceği yerler vardır. Erkek arkadaşınızı buralara sakın götürmeyin...

Alışveriş

Kimi erkek için alışveriş eziyetle aynı manaya geliyor. Alışveriş meraklısı bir erkeğiniz yoksa, hem kendinize hem ona günü zehir etmiş olursunuz.

Kamp

Outdoor sporları seviyorsunuz, doğada yürüyüş yapmak istiyorsunuz. Yanınızda da sevgiliniz olsun istiyorsunuz. İyice düşünün, eğer sevgiliniz bundan gerçekten hoşlanmıyorsa, ortak zevklerinizden biri değilse onu zorlamayın. Çünkü hem kamp erkeği olmaya çalışıp hem de eğleniyormuş gibi görünmeye uğraşırken çok sıkılacak ve sizi de sıkacak.

Opera

Çok az erkek opera seviyor. Bu konuda onları zorlamayın. Gerekiyorsa kız arkadaşlarınızla gidin.

Romantik filmler

Erkekler romantik filmleri yalnızca ilişkilerin ilk günlerinde seviyorlar. Sonrasında pek ilgilenmiyorlar. Bu konuda ısrarcı olmayın.

İlişki Atölyeleri

Erkekler ilişkiler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmayı pek istemezler. Tek başınıza yapmanız gereken bir etkinlik daha…

Dans Kursları

Özellikle Türk erkekleri için geçerli bu. Dans kursu almak istiyorsanız kendinize başka bir partner bulun. Eğer kurs talebi sevgilinizden geliyorsa mutlaka değerlendirin.

Aile Yemekleri

Erkek arkadaşınızı ailenizle yemeğe zorlamanız ciddi sonuçlar doğurabilir. Ya onu buna önceden iyice hazırlayın ya da hiç kalkışmayın.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Üst