sohbet odaları

Guido Borelli Tabloları

ForseTi

Gümüş Üye
bu ayrıntılı renkler ve uyumu harika yakaladığı kesin...

endofme

"Bir varmış, bir yokmuş"
Bronz Üye
Doğa resimlerinden ziyade sürrealist şeyleri seviyorum ForseTi.. Aykırı, akıldışı, mantıksız, uçuk kaçık şeyler bir nevi.. Görüneni kopya etmenin ya da onun sendeki yansımasını ifade etmenin dışında, hayal edileni yansıtmak çok daha cezbedici gelir bana..

Teşekkürler paylaşımına..: )

ForseTi

Gümüş Üye
Doğa resimlerinden ziyade sürrealist şeyleri seviyorum @ForseTi.. Aykırı, akıldışı, mantıksız, uçuk kaçık şeyler bir nevi.. Görüneni kopya etmenin ya da onun sendeki yansımasını ifade etmenin dışında, hayal edileni yansıtmak çok daha cezbedici gelir bana..

Teşekkürler paylaşımına..: )
o konuda bir şeyler bulabilirim belki :)

ne aklıma geldi biliyor musun hani şu manzara resmi yapıp güneşi mavi falan boyayan o hayal gücü olan kişileri aslında orası bir gerçek sürrealist şeyler cezbedici çünkü kişinin tamamen ruhu yansıtıyor sanırım :)

endofme

"Bir varmış, bir yokmuş"
Bronz Üye

o konuda bir şeyler bulabilirim belki :)

ne aklıma geldi biliyor musun hani şu manzara resmi yapıp güneşi mavi falan boyayan o hayal gücü olan kişileri aslında orası bir gerçek sürrealist şeyler cezbedici çünkü kişinin tamamen ruhu yansıtıyor sanırım :)
Aramak için zahmete girme, bende kaynak çok.. Fırsat buldukça ekliyorum da..: )

"Bakmak ve görmek" tanımı tam da dediğin noktada devreye giriyor..: ) Basit bir taş bile herkeste farklı hisler uyandırabilir, bu insanlar bunu kağıda dökmeyi başarmış kişiler..

ForseTi

Gümüş Üye
Aramak için zahmete girme, bende kaynak çok.. Fırsat buldukça ekliyorum da..: )

"Bakmak ve görmek" tanımı tam da dediğin noktada devreye giriyor..: ) Basit bir taş bile herkeste farklı hisler uyandırabilir, bu insanlar bunu kağıda dökmeyi başarmış kişiler..
bu harika bir şey değil mi aktarabilmek çok önemli bence olay bu yani:)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)