Günümüzde kapalı ve geçmişte keske hala açık olsun dediginiz sunucu varmi

Xander

Bronz Üye
Merhaba IRCForumlari.com.tr kullanıcıları, Hepimizin ilk başladığı sunucu her zaman bizim ilk göz ağrımız olmuştur, ilk voice (+) ilk aop (@) olduğumuz ilk samimi arkadaşlıklar kurduğumuz sunucudur. Benim ilk unutmadığım hala aklımda ve özlediğim keske açık olsa dediğim sunucu mIRCTurk.com dur.

Peki sizin hala açık olmasını istediğiniz sunucu hangisidir?

• Beğen
Tepkiler: X

Run

Exilium
Prens Üye
Geçmişte hayatımızın en güzel dönemlerini geçirdiğimiz Mavra.Net uzun süre kapalı kaldı, şuan açık ve aktif durumda, eski gücünden uzak maalesef.
Onun dışında Korna.Org efsanesi bilenler bilir, gelmiş geçmiş belki de en iyi en sağlıklı ve samimi ortamın olduğu sunucu.. ApeX w00t LaCReMeL Str4ng3r emr3 ve daha nice kişilerin olduğu sunucu, özledik eski günleri..

BeLa

Bronz Üye
Lobi.Net belkide aciktir halen bilmiyorum. Gelmiş, gecmis en farklı en orjinal yönetim, ortam ordaydı bence.

Xander

Bronz Üye
BeLa Lobi.net sanırım hala açık, sahibleri girmiyor evlendi çocuk çoluga karıştılar artik, 3 sene önce girmiştim lobi.nette terk edilmiş şehir gibi bırakılmış.

Regex

Webmaster
Yuzuk.Net efsaneydi. Alt domain olmayı hak etmiyor o. Satın almak için TUNAHAN ile görüştüm, şu an için satmaktan vazgeçtiğini öğrendim. Fikri değişirse bir gün, yeniden talip olmak isterim. Döneceksek böyle bir efsaneyi yeniden canlandırarak dönmeliyiz.

Cheyenne

Bronz Üye
Her ne kadar irc de bulunmasam da zurna apayrı bir yer oldu benim için şu an ki yönetim ile birlikte yine güzel hedefler peşinde olduklarını duyuyoruz benim en vazgeçilmezim hiç çıkmadığım heLL kanalı olması tüm samimiyet, eglence, ortam orda yaşanırdı eski dostluklar orda birleşti ve günümüze kadar devam etti resmi olarak zurnaalemi yanında kahve nin lokumu kıvamında bir şeydi.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu

Mastor

Quid est veritas?
Elmas Üye

Sade

Yılın EN’i
Çikolata net çok güzeldi ya çok seviyordum. Çok güzel dostlarım oldu. Hep açık olsaydı keşke..

İki nokta

Altın üye
Hiç bir tanıdık çıkmadı ya ben ayrı dünyalarda takılmışım yada onlar..

Sene 2004 Turkcell messenger ile başladık bu bataklığa..