sohbet odaları

Halo: Combat Evolved

mak res

Yönetici
Moderator
Katılım
18 Temmuz 2013
Mesajlar
34,564
Puanları
63
Yaş
32
Konum
istanbul
Tepkime puanı
305
Kısa bir introdan sonra tüpten çıkyoruz, refakatçinizi izleyin. Yerde kırmızı çizgili karenin içine girip karşınızdaki sönük lambalara “+” işaretini getirerek onları aktif hale getirin. Buarada yön hareketlerininin ayarını yapacaksınız. İstediğin yin şeklini seçmek için use (e) tuşuna basın. Ardından şarj bölmesine geçecek ve elbisenizi şarj ettireceksiniz. Bütün bunlar ısınma, esas olay birazdan başlayacak.

Aniden bir patlama ile karışıklık başılayacak. Refaktiçiyi izleyin zavallı patlamadan ölecek, hemen karşıdakı borulardan atlayıp karşıya geçin. Sağa devam edin, ilerleyip yarı açık kapının altından geçerek, yerde “bridge” yazılı kapıdan girin. Hemn karşıdaki kapıya yönelin, askerlerle karşılacaksınız, sola devam edin. Askerlerden biri onu takip etmenizi isteyecek, dediğini yapın.Yıldız işaretli odaya girip gri elbiselei adamla konuşun.

Odadan çıkıp sola devam edip açık olan girin, yaratıkları temizleyip sağ taraftaki açık olan olan iki kapıdan birinden devam edim edin. Airlock yazılı kapıdan girin. İlerleyip Airlock yazılı odaya girip şarj olup, yolunuza devam edin. Stairs yazılı kapıdan girip sağdaki ilk kapıdan içeriye dalın. Yaratıkları temizleyin ve yolunuza devam edin. Airlock yazılı kapıdan içeriye girin. Yaratıkları temizleyin, airlock yazılı odayaı es geçip yarıya kadar açılmış kapının altından geçin. İlerleyip Stairs yazılı kapıdan girin. Merdivenlerden yukarıya çıkıp sağa devam edin. Yolunuza çıkan bütün yaratıkları öldürün devam edin. Kurtarma gemilerinin bulunduğu bölüme geldiğiniz zaman, sağ üstte gideceğiniz hedef belirecek onu takıp edip kapıdan girn. “q” tuşu ile lambanızı yakıp hemen sağa dönüp ilerleyin. Koridorda ilerelyini birazdan bayan yardımcınız sağ alr köşede dedektörü aktif hale getirecek. Hemen sağa sapın ve kapıdan çıkın. Soldaki kapıyı “f” tuşunu kullanarak kırın. İlerleyin, “Cyro B” yazılı kapıdan içeriye girin. Dümdüz devam edin. Patlamanın gerçekleştiği odanın sağ tarafında bulunan kapıdan girin. Lmabayı yakıp koridorları geçin ve kapıdan çıkın. Sola devam edin, hiçbiryere sapmayın iki camnda korumalğıda geçip diğer odadan bombaları alıp karşıdaki yaratıkları havaya uçurun. Korulukları atlayıp son kurtarma uçağına binin ve buradan uzaklaşın.

Flawless Cowboy

Hemen karşıdaki taş köprüden karşıya geçip sağa doğru ilerleyin. Kayadan aşığaya inin ve yolunuza devam edin. Bir kurtarma ekibi ile karşılacaksınız, etraftaki yaratıkları öldürdükten sonra, yapmanız gereken gemiyi gelen saldırılara karşı korumak. Bütüm saldırıları karşı koyduktran sonra kurtarma mekiği gelip bize bir jip bırakacak “e “ tuşu ile jipe binin. Sağ köşede kırmızı bir işaret belirecek, bu işaret gideceğiniz yönü gösteriyör. Onu takip ederek taştan mağaraya girin. İlerleyip aşağıya inin, yukarıya hızlı bir şekilde çıkın, eğer hızlanmazsanız tümseğin sonundaki yarığa düşebilirsiniz. Yarığı atladıktan sonra yaratıklarla dolu bil bölmeye geleceksiniz. Yapmamız gerekn ilerdeki köprüyü aktif hale getirmek. Bunun için sağ taraftakı sütünların yanından yukarıya çıkıp konsolu kullanın ve köprüyü oluşturun. Köprüyü geçip koridorları takip edin.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Üst