Neler yeni
IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

Haluk Levent, 200 Öğrenciye Burs İçin Reklam Filminde Rol Aldı

EFTELYA

Çok Aktif Üye
Yönetici
Katılım
30 Eki 2014
Mesajlar
16,587
Puanları
93
Konum
Kapadokya
Tepkime puanı
1,114Şarkıcı Haluk Levent, 200 öğrenciye her ay 300 TL burs sözü alarak bir bebek bezi reklamında oynadı.

Haluk Levent yeni bir bebek bezi markası için reklamda oynadı. Nişantaşı'nda bir mekanda düzenlenen tanıtım programında kameralar karşısına geçen Levent, hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Levent yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

*Dostlarım gelerek ‘bir bebek bezi markası için seni oynatmayı düşünüyoruz’ dediler. Ben de ‘bu bir şaka olmalı her halde, şaka yapıyor olmalısınız’ dedim. ‘Senin çocuklara karşı hassas olduğunu biliyoruz’ dediler. ‘Biz katkısız bir bebek bezi yapıyoruz’ dediler.

*İncelemek için fabrikasına kadar gittim. Her şeyi inceledim, ondan sonra oturup pazarlık yapıp anlaştık. Benim tanıdığım uzman kişiler de raporları incelediler. Bana daha önce de birçok reklam filmi geliyordu ancak önce güven söz konusuydu.

*Beni sevenlerin güvenini boşa çıkartmamam gerekiyor. Anlaşma yaparken bir şartımın olduğunu söyledim. ‘O şartım ise 200 öğrencinin her ay 300 TL burs parasını yatıracaksınız’ dedim. Ve bugünden itibaren o öğrencilerin bursları yatmaya başladı.

İHA
 

Vague

Moderator
Yazar
Katılım
8 Şub 2015
Mesajlar
6,585
Puanları
93
Konum
Evden
Tepkime puanı
1,462
Senelerdir bu adam böyle ya adam gibi adam. Herkese koşuyor.

Helal olsun.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst