sohbet odaları

Hande Erçel aşkın tarifini yaptı

huri

Bronz Üye
Katılım
13 Nisan 2019
Mesajlar
2,089
Puanları
93
Tepkime puanı
1,029


Başarısı ve güzelliğiyle genç kitlelerin yakından takip ettiği oyuncu Hande Erçel, Mikanos'ta aşkın tarifini yaparak, "Aşk, başına tahmin bile edemeyeceğin bir şey geldiğinde hala aynı yerden bakabilmek bence." dedi.

Halka dizisi başrol oyuncusu Erçel'e bir dergi için aşkın tarifini yaptı. Seyahatle ilgili soruya da cevap veren Hande Erçel "Beni özetleyen kelimeyle başladık. 'Seyahat'in varoluşumun anlamı olduğunu düşünüyorum. Seyahat derken kulağa gelen anlamıyla gezmek, yeni yerler görmenin dışında bir şeyden bahsediyorum. Bunlar da dahil tabii ama yoga ve meditasyona başladığım dönemde aslında nasıl derin bir kelime olduğunu fark ettim." ifadelerini kullandı.

"İNSANLAR OLMADIKLARI KİMLİKLERİYLE ORADALAR"
Genç oyuncu eskiden sosyal medyayı daha sık kullandığını fakat son dönemlerde çok fazla gerçek dışında şeylerle karşılatığı için kendisini geri çektiğini ifade etti. "İnsanlar olmadıkları kimlikleriyle oradalar ve bu beni rahatsız etmeye başladı. Görmektense dahil olmamayı tercih ediyorum." dedi. Erçel, oyunculuk hikayesini anlatırken; "Bir çocukluk hayaliyle başlayıp git gide büyüyen bir masal gibi benim için. Üniversitede okurken mesleğime çoktan karar vermiştim." dedi ve ekledi. "Hedefleri olan, büyük hayaller kuran biriyim. Yaşadığım hayat şükrettiğim bir noktada ama bu beni durdurmuyor. Daha yapmak istediğim çok şey var." Erçel, beyaz perdenin kendisi Için bir tutku olduğunu meslek hayatı boyunca ve şu anda da aldığı tüm eğitimlerle de kendisini beyaz perdeye hazırlamaya çalıştığını açıkladı.

"EN YAKIN ZAMANDA TAMAMLAYIP SERGİLEMEK İSTİYORUM"
Seti olmadığı zaman tablolar yaptığını açıklayan oyuncu, en yakın zamanda onları tamamlayıp sergilemek istiyorum. dedi. Halka dizisinin kendisi için özel bir yeri olduğunu ise şu sözleriyle açıkladı; Sete çıkmadan önce açıkçası çok çalışmak istemediğim bir dönemdeydim. Olduğum yerden bir an ayrılmak istemiyordum. Sonra annem çalışmanın beni iyi hissettirdiğini fark etmemi sağladı. Gerçekten de "Halka" benim için ayrı ve özel bir iş. Erçel, aşkın tarifi için ise "Aşk, başına tahmin bile edemeyeceğin bir şey geldiğinde hala aynı yerden bakabilmek bence." dedi.

ALINTI
 

Cheyenne

Özel Üye
Katılım
24 Mart 2019
Mesajlar
1,313
Puanları
93
Konum
Antalya
Tepkime puanı
1,154
Bu kız o kadar da güzel değil zamanında röportaj da kendisi itiraf etmişti ben oyunculugu kazanamadim bir sanatçının hatri uzerine yeniden görüşüp dersler aldim demişti ben pek beğenemiyorum oyunculuğunu güzelliği mi sadece makyaj dan ibaret. Yolu açık olsun tabikisi
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)

Üst