Neler yeni

Hasret Sona Eriyor! The Last Of Us: Part II’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Hatem

Çok Aktif Üye
Altın üye
Katılım
25 Mart 2014
Mesajlar
9,563
Puanları
93
Konum
31°N 24°W
Tepkime puanı
1,612

Tarihin en çok beklenen oyunları arasında olan The Last of Us: Part 2'nin çıkış tarihi, bugün gerçekleşen 'State of Play' etkinliğinde açıklandı. Oyun, gelecek sene hayranlarıyla buluşacak.

PlayStation hayranları için en iyi oyunu sorduğunuz zaman birçok kişiden benzer bir yanıt alırsınız. Gerek grafikleri, gerek hikayesi, gerek oynanışıyla oyuncuların gönlüne taht kuran The Last of Us, 2013'te çıktığı günden bu yana birçok kişinin en sevdiği oyun haline gelmiş, oyuncuları ikinci oyunun yolunu gözlemeye koymuştu.
Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen "İkinci oyun çıkacak" açıklamasından başka hiçbir faaliyet göstermeyen Naughty Dog'un bu tutumu karşısında The Last of Us: Part II bir çeşit efsaneye dönüşmüş, hayranların ümitleri de tamamen kesilmişti. Ta ki bu seneye kadar…Bu sene hakkında birçok haber duyduğumuz efsane oyun, Sony Interactive Entertainment'ın 'State of Play' etkinliğinde kendini gösterdi. Başka bir deyişle Last of Us hayranlarının yıllardır beklediği olay gerçekleşti. The Last of Us: Part II, yeni bir fragman ve çıkış tarihiyle birlikte ortaya çıktı.
Önceki oyundan tanıdığımız Ellie'nin maceralarının zorlu hayat mücadelesinin devamına tanık olacağımız The Last of Us: Part II, son derece vahşi bir görüntüyü gözler önüne serdi. Bu fragmanda ilk oyundan tanıdığımız o masum Ellie'nin agresif bir ergene dönüştüğünü görüyoruz. Fragmanın en can alıcı kısmı da bize göre Joel'in belirdiği sahne, yani fragmanın son sahnesi. Zira The Last of Us: Part II ilk duyurulduğu günden bu yana geliştirici Naughty Dog'tan Joel'in oyunda olup olmayacağı ile ilgili herhangi bir bilgi verilmemişti ve oyuncular çok büyük bir merak içerisindeydi.

The Last of Us: Part II ne zaman çıkacak?
Dünya çapında milyonlarca kişinin yıllardır sorduğu soru da bugünkü etkinlikle cevaplanmış oldu. Naughty Dog'un efsane oyunun devam oyunu The Last of Us: Part II, 21 Şubat 2020 tarihinde hayranlarının karşısına çıkacak.

Kaynak: Webtekno
 

Bel far niente

Uzaklastirilmis
Katılım
16 Temmuz 2017
Mesajlar
6,786
Puanları
0
Yaş
25
Konum
Dust 2
Tepkime puanı
1,219
The last'ı okuyunca airbender, yani yeni avatar animesi çekiliyor sandım, benlik bir şey yokmuş gidiyorum.
 

Mastor

Yeni Üye
Elmas Üye
Katılım
11 Nisan 2013
Mesajlar
20,209
Puanları
0
Yaş
28
Konum
Terra Mater
Tepkime puanı
2,235
Ç Ö P .

-ortalıkkızışsın...-


Ben Bully , L.A Noire ve The Saboteur 'un ikincilerini bekliyorum... Çıkmasa da bekleyeceğim...
 

Hatem

Çok Aktif Üye
Altın üye
Katılım
25 Mart 2014
Mesajlar
9,563
Puanları
93
Konum
31°N 24°W
Tepkime puanı
1,612
Bu oyuna çöp diyenlere küfür eder Argo içerisine almam.
 

Hatem

Çok Aktif Üye
Altın üye
Katılım
25 Mart 2014
Mesajlar
9,563
Puanları
93
Konum
31°N 24°W
Tepkime puanı
1,612
Çıkmadı. Mayisa uzadı...
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Üst