Hatem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mathilda

Gümüş Üye
Burda olmadigindan rahatca atip tutabilme hakkina sahibiz, yasasin en sevdigim .p
Evlilik oncesi sendromuyla menapozlu teyzelere benzemeye baslamisti, gittigi iyi oldu bi yerde diyip ilk lafimi da sey yapiyim xd
Saka saka, uzulduk, yalan degil .p
Ama alistik, idare ediyoruz boyle de .p
Hala beni sevmedigine inaniyorum, bilincaltim musaade etmiyo napiyim.p
Unutmadan; ilk kiz cocuguna benim adimi verecekmis, mastor catlasin xd

Hilal

Gümüş Üye
Pitre

bu neydi şimdi kdjfdh

Nilda

Gümüş Üye
inşalllllllllaaah ikiz çocukların olur da gece uyumaz sabaha kadar ayağında sallarken forumu teylersin :pp te teyy teyyy :ppp

Başak

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Bu başak o başak değil diyerek sözlüğümde akım başlatan, nickini asla değiştirmemesi gereken, nickini gördüğümde “Hatem tutem ben seni şekere katem ben seni eheheheh” diye gevşek espri yapasımın geldiği üye kişisidir Hatem. :hppy:
Ciddili avatar ve ruh haline alışamıyoruuum, heştek komikli Hateeem :kaç:

Mathilda

Gümüş Üye
Burdayim, simdi onlar dusunsun:krtlç:
Onlar kim bilmiyorum xd

Larien

Prenses Üye
on numara adam.

ağzından tükürük saçmadan, tarafsız durmaya çalışarak, vicdanlı bir şekilde, kimseyi aşağılamadan, siyasi görüş bildiren sayılı forum sakinlerinden.
Bazen katılırım, bazen katılmam.

Bir cümlesi vardı birisine yönelttiği "ailem bana insanların inançlarına ve görüşlerine saygılı olmayı öğretti" gibisinden. Onun cümlesi daha güzeldi, fakat aratsam da bulamadım o postunu.

10 numara bir baba olacağından eminim. 10 numara bir evlat yetiştireceğinden eminim.

Üstad, sen yaz okuyalım, az zihnimiz açılsın, bıktık kin kokan postlardan.

climax

Yazar
Adam gibi adam

Dolunay

Prenses Üye
siyasal tartışmaların en temiz ağızlı hakkı hakliya teslim eden yazdığı yorumları sonuna kadar okuduğum bir arkadaş
babalık sana yakışır adam
yolun açık olsun

• Beğen
Tepkiler: W

Dolunay

Prenses Üye
editör olmalı bu uşak maaş da bağlayın bez parası lazım

Mastor

Quid est veritas?
Elmas Üye
Evet, nereden başlasam bilemiyorum.

Forum adına bu arkadaşın kayıt olduğu 25 Mart 2014 tarihi, kara gündür. Ben kendisinden başka bir forumdan kaçmış, 2013'ün Nisan ayında buraya gelmiştim. Arkamdan da bu geldi, burada da beni buldu.

Bhutan'da doğmuş, asıl adı Cabonbo'dur. Fotoğraflarına bakarsanız haklılığımı anlarsınız, kendini 'Alp' diye tanıtıp milleti trollemektedir. Ben de özel bilgileri var, yakında ifşa edeceğim.

Fekat; sevimli, esprili ve arkadaş canlısı bir kardeşimiz, zaman zaman şirazeden çıksa da yıllardır kimseye direkt olarak sataştığını ve rahatsızlık verdiğine şahit olmadım.

Hayat sana güzellikler getirsin güzel biraderim...

Bu kenzoyla tanışmamız çok eski. Belki 2008 filan. Veya 2009 mu? Yoksa 2010? Ne bileyim biz çok seviştik ama hiç sevgili olmadık. Yani anladınız.

Bu adam Fenerbahçe için tartışır, banlanırdı. Bizde de durum pek farklı değildi belki. Yıllar geçti. Evlendi filan. Çocuğu oldu adamın alüminyum folyo.

Reeldeki 1takım arkadaşlarıma şaşırdığım gibi buna da şaşırıyorum. Nasıl çocuğu oldu ne ara evlendi diye. Yüz yüzeyi bırakın telefonda bile konuşmamışızdır sesli olarak. (Bana vatsaptan evlenmeden önce attığı nü fotolar hariç.) Ama pek 1 sevdiceğimdir. Benim için Ca'BanBo mu ne zıkkım öyle bir şeydir. Tanıdığımda niki öyleydi.

Ülke değişikliği durumu vardı. En iyisi olacaktı. Umarım şansı vardır. Daha başka, daha güzel bir hayatı ve ortamı hak ediyor.

Seni seviyorum canım. :kalp:

Sirius

Altın üye
En güvendiğim kişilerden
Çoğu düşüncesine katıldığım biri ( ben onun kadar meme demiyorum sadece )

feveran

Gümüş Üye

Efsane geri mi dönüyor ?

Hilal

Gümüş Üye
rez alalım. yazarız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...