sohbet odaları

Hayatımın Aşkı 6.Bölümde Çalan Yerinde Dolmuyorki Dinle

Onurcan

Elmas Üye
Hayat Şarkısı 13.Bölümde Çalan Aşk İzi Şarkısını Kim Söylüyor,Hayat Şarkısı 13.Bölümde Çalan Şarkıyı Kim Söylüyor,hayat şarkısı 3 mayısta çalan şarkıyı kim söylüyor,hayat şarkısı 3 mayıs aşk izi şarkısını kim söylüyor

Kanal D ekranlarında salı günleri bir klasik haline gelen Hayat Şarkısı dizisinde çok güzel ve duyulmadık bir şarkı çaldı. Hayat Şarkısı dizisinin 3 mayıs akşamı yayınlanan 13. bölümünde Uğur Akyürek’ten çok hoş bir şarkı çaldı.​

Onurcan

Elmas Üye
Hayat Şarkısı 13.Bölümde Çalan Aşk İzi Şarkısının Sözleri, Hayat Şarkısı 13.Bölümde Çalan şarkının sözleri,hayat şarkısı son bölümde çala nşarkının sözleri,hayat şarkısı 3 mayısta çalan şarkının sözleri,hayat şarkısı 3 mayısta çalan aşk izi şarkısının sözleri

her gün silsemde bir an unutmadim.

bazen sevilsen de uzakta duyamadım.

hersey cok basitse neden ben yapamadim.
hersey tukenmisse bu satirlar neden bunlar ask izi gunahinin ilk izi yazdim

ikimizi herkes bilsin bizi. bunlar ask izi gunahinin ilk izi sevdik birbirimizi herkes bilsin bizi.

bunlar ask izi gunahinin ilk izi yazdim ikimizi herkes bilsin bizi.

bunlar ask izi gunahinin ilk izi sevdik birbirimizi herkes bilsin bizi.

her gün silsemde bir an unutmadim. bazen sevilsende uzakta duyamadim.​

Onurcan

Elmas Üye
Hayat Şarkısı 13.Bölümde Çalan Müziği Dinle,Hayat Şarkısı son bölümde Çalan Müziği Dinle,hayat şarkısı 3 mayısta çalan müziği dinle,hayat şarkısı 13.bölümde çalan aşk izi şarkısını dinle

[YOUTUBE]RHSb_dDUp4Q[/YOUTUBE]​

Onurcan

Elmas Üye
Hayat Şarkısı 14.Bölümde Çalan Dile Kolay Kalbe Değil Şarkısını Kim Söylüyor,Hayat Şarkısı 14.Bölüm 10 mayıs Çalan Dile Kolay Kalbe Değil Şarkısını Kim Söylüyor ,hayat şarkısı son bölümde çalan dile kolay kalbe değil şarkısını kim söylüyor

Hayat şarkısı 14.bölümde çalan dile kolay kalbe değil şarkısını zakkum söylüyor.​

Onurcan

Elmas Üye
Hayat Şarkısı 14.Bölümde Çalan Dile Kolay Kalbe Değil Dinle,Hayat Şarkısı 14.Bölüm 10 mayıs Çalan Dile Kolay Kalbe Değil Dinle,hayat şarkısı son bölümde çalan dile kolay kalbe değil müziğini dinle

[YOUTUBE]s7wtiTkgPDk[/YOUTUBE]​

Onurcan

Elmas Üye
Hayat Şarkısı 14.Bölümde Çalan Şarkısı Dile Kolay Kalbe Değil Sözleri,Hayat Şarkısı 14.Bölüm 10 mayıs Çalan Şarkısı Dile Kolay Kalbe Değil Sözleri,zakkum dile kolay kalbe değil şarkısı sözleri

Yılların Kaleminden Çizgiler Var
Yüzünde ismin Okunuyor Çizgiler Birleşince
Yılların Kaleminden Çizgiler Var
Yüzünde ismin Okunuyor Çizgiler Birleşince
Omuzuma Yıllar Ağır Gelir
Dile Kolay Kalbe Değil
Olurda Döneceksen Eğer
Her Zaman Acımın Üstünde
Yerin Var, Yerin Var
Omuzuma Yıllar Ağır Gelir
Dile Kolay Kalbe Değil
Olurda Döneceksen Eğer
Her Zaman Acımın Üstünde
Yerin Var, Yerin Var​

Onurcan

Elmas Üye
Hayatımın Aşkı 6.Bölümde Çalan Yerinde Dolmuyorki Şarkısını Kim Söylüyor,hayatımın aşkı son bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor,hayatımın aşkı 6.bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor

Melis Kar Söylüyor.​

Onurcan

Elmas Üye
Hayatımın Aşkı 6.Bölümde Çalan Yerinde Dolmuyorki Şarkısının Sözleri ,hayatımın aşkı son bölümde çalan şarkının sözleri,hayatımın aşkı 6.bölümde çalan şarkının sözleri

Yalnızlık Mı Kaldı Bende

Senden Sonra Bilmesende

Yaktın Kalbi Zaten Aşktan

Gel Yanıma Sar Canına

Yüreğim Durmaz Durmaz Atar Baharla​

Onurcan

Elmas Üye
Hayatımın Aşkı 6.Bölümde Çalan Yerinde Dolmuyorki Dinle,Hayatımın Aşkı 6.Bölümde Çalan Yerinde Dolmuyorki müziği Dinle,hayatımın aşkı son bölümde çalan müziği dinle,hayatımın aşkı 6.bölümde çalan müziği dinle

[YOUTUBE]gCuEq8mba9k[/YOUTUBE]​

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)