sohbet odaları

Hem cesurlar hem de frikik vermiyorlar! Peki ünlüler bunu nasıl yapıyor?

Sanem

Yönetici
Yönetici
Katılım
7 Nisan 2019
Mesajlar
1,888
Puanları
93
Konum
Bursa
Tepkime puanı
753
Televizyon dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan BAFTA TV Ödülleri (British Academy Television Awards) geçtiğimiz pazar günü Londra'da Royal Festival Hall'da düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Törende en dikkat çeken ve merak edilen şeyse ünlü kadınların cesur dekolteleri içinde nasıl frikik vermediğiydi. Aslında sır basit: göğüs bandı.

2019 BAFTA TV Ödülleri'nin verildiği gecede en çok ünlü kadınların görünümleri dikkat çekti. 27 yaşındaki model Isadora Amorim, ünlülerin bu görünümlerinin sırrının oldukça basit olduğunu göstermek istedi. Bakın ünlü isimler hem nasıl cesur dekolte giyip hem de nasıl bir moda kazasına yol açmıyor?

Hem cesur giyip hem de nasıl frikik vermiyorlar? İşte sırları

Susanna Reid, 48

İngiltere TV sunucusu, Susanna Reid gibi bir görünüme kavuşmak için model Isadora, göğüs ortası açık kalacak şekilde bantları göğüs üzerinde dikey olarak kullanmış.
Isadora, “göğsümü yerinde tutar ve gardırop arızası riskini en aza indirir. Ayrıca, kendimi sınırlı hissetmiyorum” diyor.

Jodie Comer, 26Killing Eve dizisinin oyuncusu Jodie Comer, gecede asimetrik yaka bir elbise giymişti. Isadora, koltuk altından başlayarak yapıştırmaya başladığı bantları tek bir omuz üzerinde sabitledi.Eğer siz de böyle bir elbise giyecekseniz bu yöntemi uygulayabilirsiniz. Isadora şöyle diyor: “Bu gerçekten göğüslerimin şeklini tanımlıyor ve en iyi şekilde görünmelerini sağlar. Tıpkı askısız bir sütyen giymişim gibi.'
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)

Üst