sohbet odaları

Herkes birbirine benziyor! Birçok kadın 'mükemmel' bir yüze sahip olmak için ünlüleri taklit ediyor

VERA

Gümüş Üye
Katılım
17 Ekim 2014
Mesajlar
5,926
Puanları
93
Tepkime puanı
743
Sosyal medya, aslında, doğal insan oranlarından oldukça uzak olan güzellik standartlarını empoze ediyor: çok küçük burunları, çok dolgun dudakları, keskin elmacık kemikleri ve kadınları daha dikkat çekici kılan şeyler. Bu standartlara uymak isteyenlerin bazı radikal değişiklikler yapmaya karar vermeleri şaşırtıcı değil, bu yüzden kozmetologları ve plastik cerrahları ziyaret ediyorlar. Ancak Insta-beauty olmak çok zaman ve para gerektiriyor. Tam olarak ne kadar? Bu makalede öğreneceksiniz.

2019’da “modaya uygun bir yüz” oluşturmanın maliyetleri bakın ne kadar?

ANGELİNA JOLİE'NİNKİ GİBİ BİR BURUNBirçok insan burnunun büyüklüğünden veya şeklinden memnun değil, bu yüzden birkaç yıldır rinoplasti en popüler plastik ameliyatlarından biri oldu. Yeni bir burnun fiyatı müşterinin isteklerine ve cerrahın çalışmak zorunda olduğu ilk burna bağlıdır. Ancak “Instagram burnuna” sahip olmak isteyen insanlar basit bir düzeltme ile tatmin olmazlar, bu yüzden kemik ve kıkırdak şeklindeki değişiklikler gereklidir. Bu prosedür yaklaşık 3 bin dolara mal olacak.

KYLİE JENNER DUDAKLARIBurun estetiğinden sonra dudaklar genellikle daha küçük görünür, bu yüzden bir sonraki adım cheiloplastidir (dudaklar çok ince ise) ve sonra hyaluronik asit enjeksiyonlarıdır. Cheiloplasti fiyatı 500 dolardan başlıyor ve 1 ml dudak dolgusu fiyatı ülkeden ülkeye değişiyor. Kylie Jenner'in ünlü dudaklarında 2 mg'dan fazla hyaluronik asit var, bu yüzden biri onun gibi dudaklara sahip olmak isterse, tüm işlem yaklaşık 1.400 dolara mal olacak.

KİM KARDASHİAN'IN ELMACIK KEMİKLERİEn popüler yüz düzeltme işlemi, Bichat’ın yağ pedlerini çıkarmak ve ardından elmacık kemiklerine implant koymaktır. İmplantların fiyatı yaklaşık 2,000 dolar. Bununla birlikte, gerekli hacim tıpkı dudaklarda olduğu gibi enjeksiyonlarla da sağlanabilir. İnsanlar genellikle yaklaşık 7 ml dolgu maddesine ihtiyaç duyarlar: elmacık kemiklerinin şekillendirilmesi 2 ml, nazolakrimal kanalı doldurma 2 ml, alt çenenin köşelerini oluşturarak 2 ml ve ayrıca nazolabial kıvrımlarını doldurma 1 ml. Yani, yaklaşık 1.750 dolar. Ayrıca, yüzün alt kısmının şeklini oluşturmak için 1.250 dolara mal olacak özel dişler konulabilir. Sonra yapmanız gereken tek şey, hareketsiz hale getirmek için alnına bir miktar Botoks enjekte etmektir. Bütün bu prosedürler yaklaşık 3.150 dolara mal olacak.

BELLA HADİD GÖZLERİnstagram kızı imajına sahip olmak istiyorsanız, genç olsanız bile blepharoplasti düşünmek isteyeceksiniz. Göz kapaklarındaki bu işlem kişinin kedi gibi görünmesini sağlayacaktır. Üst göz kapakları için ortalama fiyat yaklaşık 3,200 dolar.

BEYONCE GİBİ BİR ÇENEYeni yüz özelliklerinizi uyumlaştırmak için, daha uzun belirgin olan yeni bir çeneye de ihtiyacınız olacak. İmplantlar yaklaşık 3,000 dolar tutabilir veya 500 dolarlık dolgu kullanabilirsiniz.

BLAKE LİVELY'NİNKİ GİBİ DİŞLERVe son olarak sadece kaplamalarla elde edilebilecek mükemmel bir gülüş. Ve fiyatı 250 dolardan başlıyor.


HERKES BİRBİRİNE BENZİYOR!
Tüm fiyatları toplarsanız, Instagram yüzünün son maliyeti 20.000 ABD Doları'ndan başlar. Bu parayı kazanmak için, sıradan bir kız bir yıl boyunca çalışmak zorundadır. Ve her Instagram yıldızının kullandığı çılgın farklı güzellik ürünlerini bile saymıyoruz.

Bu makaleyi neden yazıyoruz? Çünkü bugün, insanlar görünüşlerine çok dikkat ediyorlar ve bir başarı ölçüsü olarak düşünüyorlar. Moda standartlarına uymadaki yetersizlik, sıklıkla farklı psikolojik bozukluklara yol açan bir başarısızlık olarak kabul ediliyor.

Sağlığınıza ve görünümünüze özen göstermek elbette çok önemlidir, ancak gezegenimizin klonlar tarafından doldurulmasına aynı kişinin 10 benzeri oluşmasına yol açmamalıdır.​
 
  • Beğen
Tepkiler: Dem

Karma

Platin Üye
Katılım
7 Eylül 2015
Mesajlar
17,805
Puanları
93
Tepkime puanı
656
hep aynı yüzler
hep aynı şeyler
böyle şeylere gerek yok
 

ismail89

Bronz Üye
Katılım
25 Mart 2018
Mesajlar
4,611
Puanları
63
Yaş
30
Tepkime puanı
224
Bi ünlü olamadım. kimse beni takit etmiyor.
 

Dolunay

Prenses Üye
Katılım
10 Ekim 2018
Mesajlar
9,804
Puanları
93
Tepkime puanı
2,768
Aynı fabrikadan çıkmış gibi
 

ZiFiR

Platin Üye
Katılım
28 Şubat 2013
Mesajlar
16,678
Puanları
63
Konum
Mars/Merkaz Mah.
Tepkime puanı
355
Korkuyorum! Bir gün uzaylılarında sahtesini getirip önümüze koyacaklar
 

Yarmagül

Altın üye
Katılım
2 Ekim 2012
Mesajlar
8,678
Puanları
93
Yaş
29
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
1,373
Off sıkılmadınız mı.
Birşeylere benzemekten.
 

Chen

Özel Üye
Katılım
17 Eylül 2013
Mesajlar
13,088
Puanları
93
Konum
Gotham
Tepkime puanı
6,116
Çünkü sen de artık herkes gıbısın sjsj
 

Karma

Platin Üye
Katılım
7 Eylül 2015
Mesajlar
17,805
Puanları
93
Tepkime puanı
656
her ne kadar
görünüş benzese bile
şeyleri farklıdır
huyları falan işte
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

Üst