sohbet odaları

Hiç Aşık Olmadım.

Mustafa

Kayıtlı Üye
Ne garip değilmi , hiç aşık olmadım o duyguyu tatmadım , el ele gezen çiftleri görüyorum mutlular birbirleri için ölüyorlar ama ayrılınca harap ediyorlar kendilerini..

Bir iki bayan yaklaşmaya çalışsa bile hep uzaklaştırdım kendimden nedenini bilmeden belki bana göre bir duygu değildi ne olur nasıl olur bilemedim , tanımadığım birinin yanına gidip Merhaba diyemedim dışarıdan sevgilisi var iyi birisi iyi bir sporcu demelerine rağmen o duyguyu tatmamış biriyim kimseye anlatmadım içimi buraya dökmek istedim zaman ayırıp okuduysanız teşekkür ederim :) :o

Aprendiz

Gümüş Üye
Dilerim tadarsın o duyguyu..Herkes aynı mutlulukta yada mutsuzlukda olucak diye bir kural yok.Yaşananlara engel olamıyorsun.Ama güzel bir aşk yaşayacağından eminim ve istediğin biri karşına çıktığında,kaderin çıktıüında işte onu reddedemeyeceksin.(:

Mustafa

Kayıtlı Üye
Dilerim tadarsın o duyguyu..Herkes aynı mutlulukta yada mutsuzlukda olucak diye bir kural yok.Yaşananlara engel olamıyorsun.Ama güzel bir aşk yaşayacağından eminim ve istediğin biri karşına çıktığında,kaderin çıktıüında işte onu reddedemeyeceksin.(:
Hakkımızda hayırlısı neyse o olur inşallah :)

EndgirL

Bronz Üye
Çok merak ettim yaşın kaç acaba :)

Tsira

Kayıtlı Üye
Daha olursun :)

EndgirL

Bronz Üye
Olursun ya merak etme ;) Bende 18den sonra aşık olmuştum :) İnş doğru kişiye, doğru zamanda, doğru yerde aşık olursun ;)

Inconvenient

Bronz Üye
Olma kardeşim olma :) aklın varsa olma, kaybeden hep sen olursun... Aşk kör bir duygudur, seni sürükler yanlışların bile doğru gelmeye başlar sapıtırsın, gözün kimseyi görmez. Sonra birden rüyadan kalkarsın ve geçirdiğin zamanlar için kendine kızarsın gerek yok bence

EndgirL

Bronz Üye
Olma kardeşim olma :) aklın varsa olma, kaybeden hep sen olursun... Aşk kör bir duygudur, seni sürükler yanlışların bile doğru gelmeye başlar sapıtırsın, gözün kimseyi görmez. Sonra birden rüyadan kalkarsın ve geçirdiğin zamanlar için kendine kızarsın gerek yok bence

Zaja tecrübeyi konuşturdu :D

Inconvenient

Bronz Üye
Bir hata bir kere yapılır :D 2. ciye yapılmaz :p o yüzden arkadaşı uyarıyorum :D yapmasın oda hayatta herkesin 1 kere yaptığı hatayı yapmasın hatta bazıları 1 den fazla kez yapıyor. :D Allahtan 1 kere öyle bir hataya düştüm :D

EndgirL

Bronz Üye
Bir hata bir kere yapılır :D 2. ciye yapılmaz :p o yüzden arkadaşı uyarıyorum :D yapmasın oda hayatta herkesin 1 kere yaptığı hatayı yapmasın hatta bazıları 1 den fazla kez yapıyor. :D Allahtan 1 kere öyle bir hataya düştüm :D
Bende kıyısından döndüm :D Olsun ya aşık olmak güzel :D Ama dediğim gibi bak doğru kişiye vsvs :D

Inconvenient

Bronz Üye
Pilav a aşık ol :D gene insana olma demiş birisi kim bilmiyorum ama :D bence çok güzel bir laf, al derim bu lafı :p

EndgirL

Bronz Üye
Ahahahhahahaha :D:D:D yok ya sen bakma şu Zaja ya karşı cinse aşık ol :D

Inconvenient

Bronz Üye
Sen dinleme bunu :D boşver daha neler var çevrende etrafı iyi kolla, sonra birden atıl :D

imported_Eva

Kayıtlı Üye
biriside bana bir kere aşık olunacağını söylemişti.ona göre aşık ol bence. :)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)