İçinden Geçeni Söyle

yoSun

Prenses Üye
Sipariş Tarihi: 15 Eylül 2020

Ödeme Şekli: xxxxxxxxxxxxxxxx

Ürün Adedi: 6

Allah belanı versin Gratis:D

@Alaz senin kargon geldi mi?

W

Prenses Üye
Shiniii benim kafadansin :d hadi serume filan inaniyorlar, ama salatalik yogurt elma suren var suratina. Hayir salataliktan guzellik beklemek nedir :d cirkinsen cirkinsindir bunun hic bir caresi YOK. Lutfen herkes kabullensin.......

Shinigami

Özel Üye
Shiniii benim kafadansin :d hadi serume filan inaniyorlar, ama salatalik yogurt elma suren var suratina. Hayir salataliktan guzellik beklemek nedir :d cirkinsen cirkinsindir bunun hic bir caresi YOK. Lutfen herkes kabullensin.......
:D Ya Nilu, instagramda bu kadar cok makyaj malzemesi, bakim urununu gorunce, arkadas bunlar gunun yarisini banyoda geciriyor herhalde diye dusunuyorum. .p Guzel de kadinlar ya ama ben 3. Urunde zaten olduu, tamam 3 aylik makyajimi yaptim gozuyle bakarim sanirim : )))

W

Prenses Üye
:D Ya Nilu, instagramda bu kadar cok makyaj malzemesi, bakim urununu gorunce, arkadas bunlar gunun yarisini banyoda geciriyor herhalde diye dusunuyorum. .p Guzel de kadinlar ya ama ben 3. Urunde zaten olduu, tamam 3 aylik makyajimi yaptim gozuyle bakarim sanirim : )))
ya abartmaya gerek yok bence bi allik bi surme rimel bitti gitti

Alaz

Gümüş Üye
Sipariş Tarihi: 15 Eylül 2020

Ödeme Şekli: xxxxxxxxxxxxxxxx

Ürün Adedi: 6

Allah belanı versin Gratis:D

@Alaz senin kargon geldi mi?
Ay yosun ben senden sonra sipariş vermişim 18 eylül de... Yok kız gelmedi, gratise çemkirdim hala sonuç yok 85 tl mi geri isteme davası mı açsam :d

hahahah

Bronz Üye
Eveeettt @Shinigami hiç uğraşasım yok jxjxj

Estağfirullah yahu,bilim alanında iyisin sende anladığım kadarı ile..işi ile mutlu olan,ona dair her uğraş içerisinde olmayı seviyor gibisin ama bu evle alakalı konular için geçerli değil sadece yani bana öyle dusundurttun diyelim..

Neticede bir juju, bir melo ve bir hahahah değilsin ki her şeyde iyi olasin jxjxjd takılıyorum bu arada ;p

Shinigami

Özel Üye
Eveeettt @Shinigami hiç uğraşasım yok jxjxj

Estağfirullah yahu,bilim alanında iyisin sende anladığım kadarı ile..işi ile mutlu olan,ona dair her uğraş içerisinde olmayı seviyor gibisin ama bu evle alakalı konular için geçerli değil sadece yani bana öyle dusundurttun diyelim..

Neticede bir juju, bir melo ve bir hahahah değilsin ki her şeyde iyi olasin jxjxjd takılıyorum bu arada ;p
Saka yapiyorum zaten hahahah. Ya bir de herkes her seyde iyi olamaz, bu normal. : )) Benim bazi alanlara hic ilgim olmadigi gibi, bir de o alanlari hic sevmeme durumum var : )) O yuzden daha cok soylenirim : ))

Nicomedia

Bronz Üye
Sabah sabah dolaptaki su diye tahmin ettiğim şişeden ev yapımı rakı çıkmasına ne demeli? Ve ben bunu su niyetine diktim kafaya..

Rose

Gümüş Üye
Yarın cumartesi. Diren Rose!
Ben neden böyleyim ya. Bu hayat stili bana göre değil.

Nef'

Altın üye
ben niye hep cuma günlerini cumartesi sanıyorum

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 148, Misafir: 289)