Neler yeni
IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

IF.COM.TR Okey Turnuvası Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dem

Çok Aktif Üye
Yönetici
IF.COM.TR Okey Turnuvası Final Müsabakası sonucunda turnuvayı

@AspavA ve @YaRen kazanmıştır.

Kendilerini tebrik ediyoruz. :alkis:

ÖDÜLLER

• Turnuvamızın Ödülü 1'ci olan Takımına Karşılıklı Olarak Ayın Turnuva Birincisi Rank ve Renk Alacaktır
  • Turnuvamızın Ödülü 1'ci olan Takıma 100 TL si ALIŞVERİŞ.MAVİMENEKŞE adresinden 150 Tl si okeyat.com dan olmak üzere Toplam 250 tl değerinde ödül verilecektir.

Ranklarını ve alışveriş ödüllerini kullanabilmeleri için en kısa zamanda kendilerine teslim edeceğiz.

X

Çok Aktif Üye
Yönetici
Administrator
Tebrikler arkadaslar. alisveris.mavimenekse.com uzerinden seçeceğiniz toplam 250 tl degerinde urunu adresinizle beraber bana veya Dem’e gonderdiginiz takdirde en kisa surede hediyeniz elinize ulastirilacaktir.

YaRen

Üye
Turnuva Şampiyonu
Başarı asla tesadüf değildir :D Beni seçerek turnuva birinciliğini garanti altına aldın he AspavA ..:3: :f29:

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum . Bizim için keyifli bir turnuvaydı . Alışveriş için en kısa zamanda Mavimenekse'yi ziyaret edeceğiz Sevgili @X ve Dem :) tşk ler.

AspavA

Aktif Üye
Webmaster
Başarı asla tesadüf değildir :D Beni seçerek turnuva birinciliğini garanti altına aldın he AspavA ..:3: :f29:

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum . Bizim için keyifli bir turnuvaydı . Alışveriş için en kısa zamanda Mavimenekse'yi ziyaret edeceğiz Sevgili @X ve Dem :) tşk ler.
Evet YaRen in de dediği gibi başarı tesadüf değildir. her başarılı erkeğin arkasında bir bayan vardır.
Bizde bu turnuvayı uğurum ve şansım olan yaren sayesinde kazandık.

İyi ki seni seçmişim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)