Neler yeni

IF LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR Sosyal Sorumluluk Projesi ve Sınavı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Adem

Kayıtlı Üye
Merhabalar Değerli Forum Kullanıcılarımız;

Türkiye'nin gururu olan LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR (Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı)'e destek amaçlı sosyal sorumluluğumuz olan bir projemiz söz konusudur, çünkü çocuklar her şeyin en iyisini hak ediyorlar. Çünkü onlar için yapacağımız en ufak katkı bile onlar adına etkili olacaktır. Gerek lösemili kardeşlerimiz için farkındalık yaratmak, gerekse kendilerine maddi destek olmak amacıyla bir help sınavı planlamaktayız.

Sınav sistemi şu şekilde olacaktır. Toplamda 8 adet soru sorulacaktır, bu sorulardan 5 tanesi 10 puan değerinde, 2 soru 15 puan, 1 soru ise 20 puan değerinde olacaktır. Totalde 100 puanlık bir IRCd/Services soru şeklinde olacaktır. Sınav Yeri: irc.Diyalog.Net - #ircforumlari kanalı 26/05/2019 - 22:00 (Pazar Günü) olarak planlanmıştır. Sınav IRC dünyasının da yakından tanımış olduğu; Malthus (Hakan Bey), tarafından yapılacaktır.

Sunucu Help Departmanları ve Bireysel katılımlar kabul edilecektir. Kazanan Departman/Bireysel kişilerin takdiri sonucunda adlarına/nicklerine yahut sunucu adlarına binaen açıklamaya yazılarak banka yoluyla bağış yapılacaktır. Dekont bu konu altından paylaşılacaktır. Ramazan Ayı içerisinde bulunduğumuz şu güzel zaman'da manevi olarak huzur ve örnek teşkil edecek bu projemizi sunmaktan ve sınava katılım ile destek verilmesinden mutluluk duyarız.

Projeyi sunan: IF.Com.TR Yönetim - Destekleyen: Malthus ve Stonecypher - Projeyi kabul görerek aktiflik kazanmasını sağlayan sevgili forum sahibimiz - @X - 'e, Ve değerli Üst Yönetim ve Yönetim ekibinde bulunan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz...

ÖNEMLİ NOT : Bireysel olarak LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR YARARINA bağış yapmak isteyen arkadaşlar Vakıfın internet sitesi üzerinden bağış yapabilirler.
İlgili link : bağış hesabı

Run

Özel Üye
Çok güzel bir şey düşünülmüş, ön çalışma yaptınız mı bilmiyorum fakat bütün sunuculara dolaylı değil bizzat söyleyerek katılımı çoğaltmak gerek diye düşünüyorum. Help konusunda bilgim sınırlı, ama bu güzel uygulama için yerinde izleyeceğim. Hepinize teşekkür ederim.

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Bu tarz bir projeyi forum açıldıgından beri düşünüyorduk zaten. Help ekibi ve helper arkadaşların yogun katılımıyla dahada anlam ve önem kazanacaktır. Bizler elimizden gelen maddi manevi sorumluluklarımızı yerine getirecegiz sizlerde bilgilerinizle bu oluşuma destek vererek lösemili kardeşlerimizin yüzlerinde ufakta olsa bir tebessüm oluşturmamıza katkı saglarsanız memnun oluruz.

stonecypher

Bronz Üye
Artık böyle projeler geliştirmemiz lazım ki bu daha başlangıç olacak. Forumlar da evet bilgi/fikir alışverişleri yapıyoruz fakat imkanımız dahilinde olan, insanların yüreklerine dokunabileceğimiz aktiviteleri de gerçekleştirmeli ve farkındalık yaratabilmeliyiz. Bu kapsam da oyun forumu algısının dışına çıkıldığı için ayrıca teşekkür ederim.

Bugün LÖSEV diyoruz, yarın Mehmetçik Vakfı, sonra başka bir vakıf ya da dernek. Bir olduğumuz sürece güçlü şekilde var olacağız. 2015 yılında bırakmış olduğum Help departmanlarından o sürece kadar yanımda olan dost, arkadaş ve birlikte yıllarca vakit geçirdiğim tüm ahbaplarımı katılım gerşekleştirerek destek vermeye davet ediyorum.

Yönetime, CesuryureK ve Malthus a tekrar teşekkür ederim.

stonecypher

Nil-VeRa

Bronz Üye
İF ailesine dahil olmakla nekadar doğru bir karar verdiğime bir kez daha emin oldum.
Güzel insanlarsınız vesselam.
Tüm katılanlara başarılar dilerim.

Lima

Bronz Üye
Şuan Gözyaşları İçinde okumaktayım. Çünkü Anlamayan Bilemez. Kuzenim Henüz 16 yaşında ve AML.. Yani Akut Miyeloid Lösemi.. Kemik iliğinde çıkan bir rahatsızlıktır Ve Kan yapıcı sistemin en kötü hastalığıdır. Gurur Duydum sizlerle Ekibim ile . Maddi Manevi gerçekten ihtiyaçları var .Çocuklar Hep Gülmeli

ihaveanidea

Yönetici
Moderator
LÖSEV'in düzenli bir bağışçısıyım. Geçen ay paralarını almadılar hemen telefon açtım, bir sorun mu var diye. Neyse ki bir şey yokmuş sistemsel bir hataymış.

Dostlar eğer elinizde bir miktar para var ve bir yerlere yardım etmek istiyorsanız bu kuruma kesin bir şekilde güvenin. Benim de kuzenim lösemi hastasıydı, çok çok zor zamanlar yaşadık. Lakin bu kurum her zaman yanımızdaydı. Allah onlardan razı olsun.

Yönetimin de yanaklarından öpüyorum, cansınız siz.

Lima, lütfen...

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Merhaba ;

Bu fikrimin hayata gecmesi icin yardimci olan tum kardeslerime tesekkur ederim. Bugun itibariyle bizzat sunuculari gezip bu sosyal sorumluluk projesine destek olmalari icin konusacagim, aklimizda baska fikirlerimizde var insallah bu sekilde bircok proje yapmayi dusunuyoruz, sizlerinde destegiyle nasip olur.

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
Bişey hatırlasam katılırdım kesinlikle. Güzel bi proje olmuş.

Justice

Yönetici
Moderator
Bugüne kadar gördüğüm en duyarlı, en hakiki, en sorumluluk bilinçli ve örnek teşkil edilecek bir proje. Cani gönülden taktir ediyorum hepinizi.
Desteklerim sizinle...

Bahtiyar

Bronz Üye
Gerçekten müthiş bir proje. Uzun yıllar IRC'e gönül vermiş biri olarak katılım adına samimi dostlarımla konu başlığını paylaşacağım. Umarım destek gün be gün artar. Bunu düşünen, destekleyen ve zaman ayırabilip ilgilenecek olan kişiler den Allah razı olsun. Şahsen elimden geleni yapacağım.

BuYuCu

Yönetici
Yönetici
Başta Projeye Destek Olan Gerek Yönetime Gerekse #Help`e Gönül Veren Herkese Sonsuz Teşekkür Ederim. LÖSEV``e Ramazan Fitremi Vermektende Onur Duyuyorum Kendi Adima.

Umarim Hep Birlikte Daha İyi Olmak Umuduyla .

Herşey Güzel Olacak

Carpediem

Moderator
Tebrik ederim çok güzel bir düşünce bizlerde elimizden geldiğince Diyalog.Net Ailesi olarak desteklerimizi eksik etmeyeceğiz.

Kerem

Mesaj Onayı Bekleyen
İtinayla düşünülmüş bir proje daha fazla projeler üretmeniz dileğiyle.SohbetBiz.Net Ailesi Olarak Bu Türlü Projelerin Hep Arkasinda Olacağız ~ Kk

Kaf Dağı

Mesaj Onayı Bekleyen
Güzel bir proje olmuş katılacak ve başaran arkadaşlara şimdiden tebrik ederim, hayırlısı olsun o gün izlemek isterim iyi helperleri görmek mutlu edecektir beni...

Darkshades

Kayıtlı Üye
Sadece Irc olarak kalmamışsınız forum içerisinde insanlıgınızıda konuşturmuşsunuz ne mutlu sizlere arkadaşlar. Tebrik ediyorum sizleri gönülden, Allah razı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 8)