sohbet odaları

İlk buluşma

iceman

Mesaj Onayı Bekleyen
İtiraf ediyorum. kız arkadaşımla ilk buluştuğumuzda kuşburnu ile ilk tanıştığımız gündü :) gelen suya bakarak garsona sıcak su değil kuşburnu istemiştim demiştim. (birazda çıkıştım salak gibi) sonra gelen kuşburnunu görünce utanarak sessizce yırttım ve boşalttım suya :) ve simsiyah olan yapraklarıyla beraber içtim çaktırmadan kızarkadaşıma. (poşetini de o görmeden ıslatıp fincanın yanına koymuştum) yaşım o zaman 17 ve birazda cahildik demekki.

alibulut19

Mesaj Onayı Bekleyen
eger ilk sevgiliyle ilk bulusmaysa hos bir durum degildir. surekli diken üstünde gecer. bircok kisinin ilk bulustugu kisi de zaten oyle yanında cok rahat olabilecegi biri degildir. karsılıklı susulan igrenc anlar olur (bkz: karsılıklı susmak). hatun kisi hafif makyaj yaptıgından ve bu konuda henüz acemi sayıldıgından sürekli onun derdindedir. her cümlenin altında bir anlam aranır o yüzden kurulan cümleler de 50 kere süzgecten gecirilip soylenir. uzun sessizliklerin sebebi iste bu süzgecten gecirme sürecinden kaynaklanır.
er kisi ise kendini sürekli hatundan sorumluymus gibi hisseder. tedirgin ve endiseli gorunur.
bu ciftler hemen anlasılırlar. gozlerinden bellidir.
bir de ayrı bir cins vardır. onlar ise bokunu cıkaranlardır. ilk bulusmada birbirlerine yıllarca hasret kalmıs gibidirler. utanmasalar kucak kucaga olacaklardır. birbirlerinin icine düserler. genelde,onların aralarında sessizlik olmaz ama olursa da birbirlerini hayran hayran seyretmelerindendir. bu seyir büyük bir asktan degil ilk bulusmanın yada ilk sevgilinin getirdigi eblekliktendir. bunlara hemen teshis konulamaz cunku bu turun bazı alt kumeleri iliskinin diger bulusmalarında da aynı gereksiz heyecanla birbirlerinin agızlarının icine bakarlar.
askta heyecan luzumludur fakat gerizekalılıga da luzum yoktur.degil mi efendim..

ivahmet

Kayıtlı Üye
Bu ilk buluşma çok heyecanlı bir durumdur. İlk intiba çok önemli olduğundan bazı kişiler kendini olduğundan farklı gösterme çabalarına girebiliyor. Sonradan sonraya tanıdıkça anlıyorsun ki o kişi ilk görüşmede ki kişi değil. Bir hayal kırıklığı, bir hüsranla sonuçlanıyor. Belki çok fazla kız arkadaşım olmamasından kaynaklıdır, ben il buluşmada çok heyecanlanırım, sus pus olup durmakta istemem ama ne konuşmam gerektiğini de pek kestiremem. O yüzden çok gariptir benim için. Ama en azından benliğimi kaybetmem olduğum gibi davranırım. Neden bu kadar yazdım bilmiyorum. Galiba bir itiraf oldu. :)

Serasker

Beykoz'lu
Yönetici
Moderator
ilk defa duydum kuş burnunun ayrı suyun ayrı geldiğini burada hazır geliyor

zeynepiya

Mesaj Onayı Bekleyen
bu komik bence, sence de :)

Nermin

Kayıtlı Üye
İlk defa duydum teşekkürler.

wiltord

Gümüş Üye
sıkıntılı bi anı olmuş
kivili oralet bugünler için.

Aprendiz

Gümüş Üye
Insanlar bu tarz şeylere neden rezil olduk gözüyle bakar ki.. ya da erkek, kadın neden rezil oldu düşüncesine girer?
Dün erkek arkadaşım parasını düşürdü diye nakit olacak yerlerde ben verdim parayı ve ilk buluşmaydı.Ben rezil oldu gözüyle bakmadim her ne kadar kendini kötü hissetse de ben ne yapıp ne edip öyle hissetmemesi için çabaladım.

Ilk buluşma, son buluşma orta buluşma falan filan bunlar bahane. Sevgi varsa bunlar şahane aksjd

Kei

Bronz Üye
Valla ilk buluşmada olsa aç isem dürümcüye de götürürüm ciğerciye de yemek yemeyen ile zaten yapamam yemek önemli : )

Dolunay

Prenses Üye
o zamanlar gençtim tabi nerde cep telefonu felan mektup yazmış göndermiş bana Ercan ilanı aşk ediyor mektubu getirene dedim uzak dursun benden dayak yemek istemiyorsa dedim
sonra çok mektup yolladı gel bakalım bir sen dedim bir görüşelim
çocuk tek ayak üstünde duracak nerdeyse nasıl bakıp konuşuyorsam artık
dedim haber gönderdim vazgeçmedin illa yüzüne mi söylemem lazım hayde dedim hayde bunca fırçadan sonra karnın doymustur uzaklaştı gıkını çıkarmadan
ilk buluşma :) anılar anılar :) ay ne güldüm ya aklıma gelince :)

Sade

Altın üye
Aklıma fox da yayınlanan komedi programı geldi.

Raven

Bronz Üye
Garsona artistlenmek evet rezillik.

Platin Üye
kahve için
kahve iyidir

Platin Üye
çapkın lari burada
düşünüyor evet

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 9)