sohbet odaları

İnanıyorum ...

Genghis KHAN

Kayıtlı Üye

Bir milletin yürütücü kuvveti , ülkü'dür . Ülküsü olmayan milletlerin hiç bir gâyesi yoktur . Zirâ , Türk'ü asırlardır üstün kılan inandığı değerleri ve ülküleridir . Bu ülküler , Kızıl Elma ve Tûran ülküsüdür ... Kızıl Elma : Türkler için bir hedefi ve amacı simgeler , bir toprağın fethedilmesi , bir cihân hâkimiyeti kurulması ... Tûran : Bütün Türklerin tek vatan , tek bayrak altında birleşmesidir . Lâkin bu kutlu yolda sadece , Anadolu'da yaşayan Türk boyları değil ; Hâlâ , Asya ve Avrupa'da yaşayan Türkler ile , özgürlüğüne kavuşamayan esir Türkleri'de kurtararak ... Büyük bir Tûran İmparatorluğu kurma düşüncesi ile ... Şüphesiz ki , Türkler bu ülküleri : Mete Han ( Motun ) , Cengiz Han döneminde gerçekleştirdi ve tekrardan gerçekleştirebilir . 20.Yüzyıl'da , çileler ile başlayan Türkçülük hareketi , bu günde aynı hızla devam etmektedir . Bu yolda en büyük destekçimiz , köklü tarihîmizdir ! Arkamızda bıraktığımız , zaferlerle dolu , şerefli bir tarih ... Atalarımızın bize mîrâsı olan Türk Töresini yine tekrardan , Dünya'nın en doğusundan , en batısına kadar yaymaktır . O , kutlu gün geldiğinde , nizamî bir şekilde TANRI DAĞLARINA , ataların yanına yürümek arzusu ile ...

Mert ÖZTAŞ

Tanrı Türkü Korusun​

Genghis KHAN

Kayıtlı Üye
Dinî bir konuda görüşünüz varsa , onu kendinize saklayın . Şuan ki burada açmış olduğum konu'da , dinî içerikli bir şey yazmadım . Türk'ün kutlu tarihî ile ilgili yazdım . Konu dışına çıkmayınız !

Nepenthe

Bronz Üye
Adam yazmışta neden dalga amaçlı post atılıyor onu anlayamadım

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)