sohbet odaları

Insan iliskilerinde nasıl anlayışlı olunur, nasıl sakin kalınır, nasıl iyi gecinilir?

Zeytin

Emektar Üye
Arkadaslar merhaba
Sevgili Hiç Düşünce arkadasimizin yazdigi bir mesaj uzerine guzel fikirlerin ortaya cikacagini dusunerek konuyu actik.

Buyrun bakalim fikirlerinizi alalim. Size gore; insan iliskilerinde nasil anlayisli olunur, nasil sakin kalinir, nasil iyi gecinilebilir ?

Hiç Düşünce

Gümüş Üye
Buradaki geçimsiz ben oluyorum o sebeple vurun ama öldürmeyin. Tşk

L_

Kayıtlı Üye
Zeytin hanım teşekkür ederiz . İnsanlar birbirinden adalet adı altında intikam almaya çalışan sıradan insanlardır. Velakin dini duygular ile vicdani hareketler ile anlasılabilir sanıyorum

Zeytin

Emektar Üye
Zeytin hanım teşekkür ederiz . İnsanlar birbirinden adalet adı altında intikam almaya çalışan sıradan insanlardır. Velakin dini duygular ile vicdani hareketler ile anlasılabilir sanıyorum
Hos geldin sen : )
Sen herkesle iyi gecinirsin mesela. Bunu nasil basariyorsun anlat bize : )

• Beğen
Tepkiler: L_

Sirius

Gümüş Üye
İyi geçinip napıcan boşver sıkılırsın

Larien

Prenses Üye
Soz konusu insan ilişkileri iş yeri içerisindeyse her şeyi kişisel algılamamak ve her harekete anlam yüklememek gerekiyor sanırım. ama hakkınızı da yedirmeyin elbet. efenim ben memurum, dikbaşlılığım yüzünden sürülecem az kaldı jdsk hayır benim şurama kadar getirdiler, benim bi suçum yok, bi saniye konu saptı hala okuyor musunuz

geçen bir cover dinledim şekerimler çok hoşuma gitti onu da iliştireyim zira mesajlarım okunuyor mu emin değilim popüller bir konu bulmuşken iliştireyim işte https://www.youtube.com/watch?v=mKzuoRnLEXQ

eğer insan ilişkilerinden kasıt ailevi ilişkilerse, sizin en orijinal halinizi bilen kişilerin aile bireyleri olduğunu unutmamak gerekir, aslında en sinir bozucu şeyleri bile sizin iyiliğiniz için söylediklerini de kafanıza yazmak gerekir.

iyi geçinmeyi her insan ilişkisi için bir zaruret olarak görmüyorum ama saygı ve sükunet önemli. sanırım kendi sınırlarınızı da iyi lanse etmeniz gerekir ki aşılmasın. ne bileyim ya, her zaman da işe yaramıyor ama.
bir de niyetiniz iyi tutmaya çalışın, bazen de umursamaz olun. geçen yine ahkam kesiyom kdsjk

öptüm kendimi

Hira

Bronz Üye
Başına ne geldiğini kontrol edemezsin ama başına gelenlere ne tepki verdiğini kontrol edebilirsin derler...
Belki de olan şeyin sizinle hiç bir ilgisi yoktur? Belki de olan şey sizin verdiğiniz bir tepkinin sonucudur?
İğne ve çuvaldız olayını akıldan çıkarmamak başarılı sonuçlar veriyor diye düşünüyorum :)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)