sohbet odaları

İnsan izlemeye kıyamıyor.

Abaris

Yönetici
Yönetici
[YOUTUBE]V-ZaJ7eSCXc[/YOUTUBE]

Dünyanın en masum şeyi Bebekler, çok tatlıı,çok şirinn :ask

KaraBiber

Platin Üye
Terapi gibiler ya,çocukları çok seviyorum gerçekten:tatlı:

Heisenberg

Gümüş Üye
bebekler onlar daha melek

KraliçeArı

Mesaj Onayı Bekleyen
Bunlar can ya.. Hele de anneyseniz hiç mi hiç kıyamıyorsunuz öpüp koklamaya...
Benim çocuğum sürekli hasta oluyor antibiyotik falan fayda etmedi doktor doktor dolaştım 30 derecede hasta oluyor çocuk aile büyüklerinden bir tanıdık propolis arı sütü gibi doğal besinleri önerdi. Ben de bir süredir araştırıyorum internetten. kralicearidiyorki diye bir wordpress blogunda bilgiler gördüm zaten ondan sonra burada hesap açtım bilenlerden fikir alayım diye. Orada yazan kadının da çocuğu varmış ve bağışıklık sistemini güçlendirdiğinden bahsediyor. Sizin bilginiz var mı bu arı ürünleri konusunda? Acaba bu işe yarar mı? istanbul teknik üniversitesinde geliştitilmiş oldğu içn güven duydum biran. Beeo adında satıyorlar. Ne dersiniz? şimdiden çok sağolun Allah herkesin çocuğunu sahibine bağışlasın.
Kadir geceniz mübarek olsun.

Azze

Bronz Üye
Bunlar can ya.. Hele de anneyseniz hiç mi hiç kıyamıyorsunuz öpüp koklamaya...
Benim çocuğum sürekli hasta oluyor antibiyotik falan fayda etmedi doktor doktor dolaştım 30 derecede hasta oluyor çocuk aile büyüklerinden bir tanıdık propolis arı sütü gibi doğal besinleri önerdi. Ben de bir süredir araştırıyorum internetten. kralicearidiyorki diye bir wordpress blogunda bilgiler gördüm zaten ondan sonra burada hesap açtım bilenlerden fikir alayım diye. Orada yazan kadının da çocuğu varmış ve bağışıklık sistemini güçlendirdiğinden bahsediyor. Sizin bilginiz var mı bu arı ürünleri konusunda? Acaba bu işe yarar mı? istanbul teknik üniversitesinde geliştitilmiş oldğu içn güven duydum biran. Beeo adında satıyorlar. Ne dersiniz? şimdiden çok sağolun Allah herkesin çocuğunu sahibine bağışlasın.
Kadir geceniz mübarek olsun.
senin de mübarek olsun ablacım gizli mesajını da verdin reklamı da yaptın kaşla göz arasında : )

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)