Ipad Bluetooth kulakligimi okumuyor sizce neden ?

izmirli

Yönetici
Super Moderator
Arkadaslar Bilgisi olan yazabilir mi ?
Benim Tabletim var ama Baya Eski model Ama alakasi olmamasi gerekiyor normal de ..

Bluetooth kulakligim var kablosuz.. Telefon da kulakligim ile Müzik dinliyebiliyorum Ama Tabletim de islemiyor... tablet de de Bluetooth aciyorum Ama kulakligimi bulamiyor sizce neden ? Ne yapabilirim baska?

NitCh

Yönetici
Moderator
@izmirli tabletin Blutooth görünürlüğü herkese açık mı?

Blutooth kulaklık ile tableti eleştirdin mi?

@angie senin yüzünden feghouli sakatlandı :)

izmirli

Yönetici
Super Moderator
@izmirli tabletin Blutooth görünürlüğü herkese açık mı?

Blutooth kulaklık ile tableti eleştirdin mi?

@angie senin yüzünden feghouli sakatlandı :)

Evet acik Ama elestirilmiyor onu anlamadim zaten Telefon da oluyor Tablett de olmuyor eski model
Diye mi BilmiYorum

NitCh

Yönetici
Moderator
@izmirli eşleştirmek için açma/kapatma tuşuna 10 15 saniye basilı tutman lazım. kulaklığının modelini yaz bakalım.
Power On dedikten sonra bile basmaya devam et. sonra kulaklıkta ışık yanıp sönecektir.O sırada telefon ile arat.Kulakliğini bulur.

izmirli

Yönetici
Super Moderator
@izmirli eşleştirmek için açma/kapatma tuşuna 10 15 saniye basilı tutman lazım. kulaklığının modelini yaz bakalım.
Power On dedikten sonra bile basmaya devam et. sonra kulaklıkta ışık yanıp sönecektir.O sırada telefon ile arat.Kulakliğini bulur.
Deneyecegim Bugün bir daha vaktim Olmadi Hic .. apple

Extraction

Emektar Üye
Bluetooth sürümünden kaynaklı olabilir mi tam emin değilim ancak elektronik ürünlerde her an sürprize açık olmak lazım :)

Allie

Altın üye
Ben de bazen "olm niye bulamıyor ya" diye düşünüyorum ve fark ediyorum ki ben ipade bağlamadan önce o kendiliğinden bilgisayara veya telefona bağlanmış.
Evde kulaklığı bağladığınız her ne varsa bluetoothunun kapalı olduğundan emin olursanız sanırsam tanıyacaktır. Yine de tanımıyor derseniz başka tahminim yok.

izmirli

Yönetici
Super Moderator
Ben de bazen "olm niye bulamıyor ya" diye düşünüyorum ve fark ediyorum ki ben ipade bağlamadan önce o kendiliğinden bilgisayara veya telefona bağlanmış.
Evde kulaklığı bağladığınız her ne varsa bluetoothunun kapalı olduğundan emin olursanız sanırsam tanıyacaktır. Yine de tanımıyor derseniz başka tahminim yok.
Malesef onu da denedim ki :/