sohbet odaları

iPhone 12 çıkış tarihi için kötü haber!

Abaris

Yönetici
Yönetici
Katılım
24 Mayıs 2016
Mesajlar
34,756
Puanları
93
Tepkime puanı
1,835
Corona virüsü birçok sektörü etkilemeye devam ediyor. Ülkemizi ve tüm dünyayı etkileyen virüs hem ekonomiyi hem de insanlığı büyük ölçüde etkiliyor. Ülkemizde de bu akşam açıklanan karar ile corona virüsü nedeniyle eğitime verilen ara 30 Nisan’a kadar uzatıldı. Teknoloji sektöründeki raporlar ise iPhone 12 çıkış tarihiile alakalı kötü haberi verdi.

iPhone 4’e selam veren iPhone 12 konsepti


iPhone 4’e selam veren iPhone 12 konsepti
Apple gelişmeleriyle ilgili bilgi kaynağı olan analist Ming-Chi Kuo, yeni iPhone 12 ailesinden bahsetti. iPhone 12 için konsept videosu da yayınlandı. Telefon, iPhone 4'e selam veriyor...


iPhone 12 çıkış tarihi için kötü haber sızdırıldı!

Corona virüsü birçok sektörü etkilemeye devam ederken, şirketlerin planları hakkında bilgiler de gelmeye devam ediyor. Bu sıralar sıkça konsept tasarımlarıyla bekleyenlerini heyecanlandıran iPhone 12 hakkında yeni bir bilgi ortaya çıktı.

Nikkei Asian Review’ın şirkete yakın kaynaklardan aldığı bilgiye göre, Apple’ın yeni iPhone 12 ailesini Eylül ayında değil de Kasımveya Aralık ayında yani yıl sonunda tanıtma ihtimali var. 5G bağlantısını destekleyen ilk iPhone olması beklenen yeni iPhone modellerinin Kasım ayında çıkacağına dair farklı raporlar da gelmeye devam ediyor.

iPhone 12 çıkış tarihi için kötü haber sızdırıldı! - ShiftDelete.Net(1)

Rapor ayrıca, Apple yöneticilerinin, corona virüsün dünyadaki ekonomiler üzerindeki devam eden etkisi nedeniyle yeni nesil cihaza olan talebin alışılmadık derecede düşük olacağı konusunda endişeli olduklarını da bildirdi.

Raporda tedarik zinciri süreciyle alakalı Apple’ın herhangi bir sorun yaşamadığı ve tek sorunun arz-talep dengesi olduğu da vurgulandı. Çünkü Apple’ın bu yıl 5G’nin yanı sıra yeni iPhone serisinde kullanıcıları heyecanlandıracak birçok sürprizi olacak gibi duruyor. Eğer talep düşük olursa yeni iPhone için yapılacak yeniliklerin dönem içinde Apple’a olumsuz yansıyacağı düşünülüyor.
Alıntı.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 5)

Üst