sohbet odaları

İpucu Notebook pil algılanmadı sorunu

Friend

Ben şair olamam belki,, Ama sen şiir olursun,
Bronz Üye
Katılım
2 Nisan 2014
Mesajlar
3,745
Puanları
36
Yaş
29
Tepkime puanı
0

Günümüzde notebook bilgisayarlar her ne kadar yüksek teknoloji ile üretilseler dahi neredeyse yeni nesil notebook bilgisayarların hepsinde karşımıza bir sorun mutlaka çıkıyor, bazı marka notebook bilgisayarlarda mouse sorunu çıkarken bazı marka notebook bilgisayarlarda pil algılanmadı gibi donanımsal sorunlar karşımıza çıkabiliyor.
Bilgisayarlarımızı milyarlar vererek satın alıyoruz ve bir yeri bozulmasın diye elimizden geleni yapıyoruz, gelişen teknoloji sayesinde büyüyen notebook bilgisayar satışları son dönemlerde oldukça büyük bir artış göstermişken yeni alınan notebook bilgisayarlarda donanımsal sorunlar genellikle karşımıza daha fazla çıkmaya başladı.
Notebook kullanıcılarının genel sorunlarından olan ilerleyen günlerde notebook pil algılanmadı sorunu neden olur? Notebook pil algılanmadı sorunu donanımsal ve yazılımsal olabilir, notebook bilgisayarınızı son zamanlarda darbeye maruz bıraktısanız veya suya maruz bıraktıysanız bu sorundan dolayı bilgisyarınız pili algılamayabilir.
Notebook pil algılamama sorunu yazılımsal bir sorun olmamakla birlikte pilinizin ömrü dolmuş olabilir veya girişler arıza yapmış olabilir, bu gibi bir sorunla karşılaştığınızda format işlemini uygulayıp hala devam ediyorsa notebook bilgisayarınızı servise yollamanız önerilir.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

Üst