Neler yeni

IRC Online Takip Sistemi

Carpediem

Aktif Üye
Moderator
Katılım
29 Nisan 2019
Mesajlar
284
Puanları
43
Konum
Uşak
Tepkime puanı
150
Gelişmiş bir online takip sistemi
Code: LocizBotun çalışabilmesi için %chan ve %opchan verilerinin doldurulması gerekmekte. %chan verisine user kanalını, %opchan verisine op kanalı yazılacaktır.
Ayrıca %master verisi de doldurulacak. %master verisine botun sahibinin nicki yazılacaktır.


#opchan kanalında &yardım yazarsanız daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

PHP:
 Kodları sadece üyelerimiz görebilir.
[23:32:38] <@Türkiye> &yardim [23:32:40] <UğuR> 2[!&.]gizle NICK: NICK operatörün işlem kayıtları, operatör listesindeki adını göstermemek için kullanılan komuttur. Sadece MASTER yetkisine sahip kullanıcı kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 1 yazınız.
[23:32:41] <UğuR> 2[!&.]&goster NICK: Gizlenme modu aktif edilen NICK operatörünün gizlilik modunu açmak için kullanılan komuttur. Sadece MASTER yetkisine sahip kullanıcı kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 2 yazınız.
[23:32:42] <UğuR> 2[!&.]&ekle NICK: NICK adlı kullanıcıyı takip listesine eklemek için kullanılan komuttur. Sadece OPERATÖR ve MASTER yetkisine sahip kullanıcılar kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 3 yazınız.
[23:32:43] <UğuR> 2[!&.]&sil NICK: NICK adlı kullanıcıyı takip listesinden çıkarmak için kullanılan komuttur. Sadece OPERATÖR ve MASTER yetkisine sahip kullanıcılar kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 4 yazınız.
[23:32:43] <UğuR> 2[!&.]&list: Takip listesindeki kullanıcıları listelemek için kullanılan komuttur. Sadece OPERATÖR ve MASTER yetkisine sahip kullanıcılar kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 5 yazınız.
[23:32:44] <UğuR> 2[!&.]&bilgi NICK: Takip listesinde bulunan NICK kullanıcısının takip bilgilerini görmek için kullanılan komuttur. Sadece OPERATÖR ve MASTER yetkisine sahip kullanıcılar kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 6 yazınız.
[23:32:45] <UğuR> 2[!&.]&top10: Takip listesinde en çok kim çevrimiçi oluyor? Öğrenmek için kullanılan komuttur. Sadece OPERATÖR ve MASTER yetkisine sahip kullanıcılar kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 7 yazınız.
[23:32:46] <UğuR> 2[!&.]&clist: Takip listesindeki çevrimiçi kullanıcıları için listelemek için kullanılan komuttur. Sadece OPERATÖR ve MASTER yetkisine sahip kullanıcılar kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 8 yazınız.
[23:32:47] <UğuR> 2[!&.]&dlist: Takip listesindeki çevrimdışı kullanıcıları için listelemek için kullanılan komuttur. Sadece OPERATÖR ve MASTER yetkisine sahip kullanıcılar kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 9 yazınız.
[23:32:48] <UğuR> 2[!&.]&sifirla NICK: NICK adlı kullanıcının takip bilgilerini sıfırlamak için kullanılan komuttur. Sadece OPERATÖR ve MASTER yetkisine sahip kullanıcılar kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 10 yazınız.
[23:32:49] <UğuR> 2[!&.]&osifirla NICK: NICK adlı operatörün işlem kaydını sıfırlamak için kullanılan komuttur. Sadece MASTER yetkisine sahip kullanıcı kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 11 yazınız.
[23:32:50] <UğuR> 2[!&.]&tsifirla : Tüm kullanıcıların takip bilglierini, takip listesini; operatörlerin işlem kaydını, operatör listesini sıfırlamak için kullanılan komuttur. Sadece MASTER yetkisine sahip kullanıcı kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 12 yazınız.
[23:32:51] <UğuR> 2[!&.]&oekle NICK: NICK adlı kullanıcı operatör listesine eklemek için kullanılan komuttur. Sadece MASTER yetkisine sahip kullanıcı kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 13 yazınız.
[23:32:52] <UğuR> 2[!&.]&osil NICK: NICK adlı operatörü operatör listesinden çıkarmak için kullanılan komuttur. Sadece MASTER yetkisine sahip kullanıcı kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 14 yazınız.
[23:32:53] <UğuR> 2[!&.]&olist: Operatör yetkisine sahip kullanıcıları görmek için kullanılan komuttur. Sadece OPERATÖR ve MASTER yetkisine sahip kullanıcılar kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 15 yazınız.
[23:32:54] <UğuR> 2[!&.]&obilgi NICK: Operatör listesinde bulunan NICK operatörünün işlem kaydını görmek için kullanılan komuttur. Sadece OPERATÖR ve MASTER yetkisine sahip kullanıcılar kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 16 yazınız.
[23:32:55] <UğuR> 2[!&.]&optop10: Takip listesinde bulunan operatörlerin içinde en çok kim çevrimiçi oluyor? Öğrenmek için kullanılan komuttur. Sadece OPERATÖR ve MASTER yetkisine sahip kullanıcılar kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 17 yazınız.
[23:32:56] <UğuR> 2[!&.]&reboot: UğuR botunun yeniden başlatılması için kullanılan komuttur. Sadece MASTER yetkisine sahip kullanıcı kullanabilir. Kullanım detayı için: &help 18 yazınız.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

Üst