Neler yeni

IRC Söyleşi Önerileri

IF

IF Bot
Saygıdeğer IRCForumlari.Com.TR kullanıcıları;

Röportajını yapılmasını istediğiniz kişileri aşağıdaki yazıları da okuyarak bildirirseniz değerlendirilecektir.

Kimlere oy vermelisiniz;


  • Aktif olarak irc üzerine çalışma yapan kişiler.
  • Forumda aktif olarak insanlara yardımcı olan kişiler.
Kimlere oy vermeyeceğim;


  • Aktif olarak herhangi bir çalışma yapmayan, forumda aktif olmayan kişiler.
Sıradaki röportajlarımız için sizden yukarıdaki kriterler çerçevesinde öneriler istiyoruz, lütfen önerdiğiniz arkadaşların şu andaki ve ya da geçmişteki yaptıklarını da yazınız. Hak verirsiniz ki, herkesi tanıyamayabiliriz.

IRCForumlari.Com.TR Yönetim Adına.
 

Run

Çok Aktif Üye
Sürekli benzer kişiler ile röportaj yapılmasın dan sıkılmış birisi olarak irc dünyasına damga vurmuş, en popüler dönemler de Türkiye'nin ve Avrupa'nın en tanınmış kişisi olan, Türkiye'de shell sektörünün gelişmesine katkısı bulunan emr3 ile güzel bir söyleşi yapılmasını bekliyorum.
 

w00t

Kayıtlı Üye
Bir zamanların gözde adamı, ama şimdi net'e veda etmiş, herkesin karşısında titrediği adam emr3 (Emre ALEMDAR) ile röportaj yapılması gerekiyor artık.
 

stonecypher

Bronz Üye
Turkiye de botnet ve ddos denilince ilk akla gelen kisilerden olan canimiz cigerimiz emr3 yani SHeLTeR ile yapilmali. "SA, CLOSED"
 

SaNaLStaR

Kayıtlı Üye
@X i tanıyorum ama çok detaylı değil kendisiyle irci bırakma başlama zamanlarından röportaj yapılmalı bence en azından ego yok
ayrıca yılların köklü shell firmalarından SekerShell ile bence yapilmalı
 

efLatun

Coder
Evet @X CesuryureK'i ben tanımıyorum.Bu vesileyle kendisini tanımış oluruz. Seneler, seneler önce bu nickte biri vardi muhabbet ettiğim aklima o geldi :D
 
  • Like
Tepkiler: X