sohbet odaları

IRCForumlari.Com.TR Masa üstü teması hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Merhaba değerli arkadaşlar, normal de şu anda mevcut kullandığımız ircforumlari modern v2 temasını da masa üstü olarak kullanmayı düşünüyorduk lakin bazı arkadaşlarımız gerek sevdiklerinden, gerek alıştıklarından dolayı standart tema istediler. Bizlerde sizlerin taleplerin doğrultusun da İf standart adını verdiğimiz seneler evvel yine Lanet tarafından editlenip hazırlanan temayı aktif ettik. Tema biraz aceleye geldiği için bazı gözden kaçan eksiklikler olabilir, bunları bizlere bu başlık altından belirtirseniz en kısa sürede eksiklerini giderip kullanımınıza sunarız.
Temayı kullanmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki görselleri takip ederek masaüstü temasına geçiş sağlayabilir.

Not : Arka tarafta düzenlemeler halen devam ediyor bazı hataları anlık alabilirsiniz.

Adım 1 :

Adım 2 :

Adım 3 :

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Bu konuda cok fazla istek vardi umarim isinizi gorur, hem tapatalk hem masaustu temasi hemde mobil uyumlu responsive tema var, begendiginizi kullanin arkadaslar.

Ody

Mesaj Onayı Bekleyen
standart tema, diğerien göre oldukça iyi, diğeri göz yoruyor foruma girme hevesimizi kırıyor.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
standart tema, diğerien göre oldukça iyi, diğeri göz yoruyor foruma girme hevesimizi kırıyor.
Merhaba, acikcasi google artik mobil uyumlu olmayan sitelere neredeyse cop muamelesi yapiyor, gorsellikten ziyade mecburiyet diyebilirim.

Bu masaustu temasiyla en azindan daha rahat bir gezinme imkani saglayacagiz insallah, hemde kullanicilarimizin cogu alisik degil. Yorumunuz icin tesekkurler.

• Beğen
Tepkiler: Ody

Pentagram

Webmaster
Sade ve güzel tebrik ediyorum emek veren dostlarımı.

• Beğen
Tepkiler: X

Dem

Umrumdışı
Özel Üye
Çok bi tanıdık geldi ;) eline sağlık Lanet :)

Tupac

Bronz Üye
Ben buna alışmıştım (:
Yine de güzel olmuş. Emeklerinize sağlık

Lanet

Teknik Admin
Özel Üye
Bunun icin gece modunu da yaptik ama yetmemis anlasilan :p Neyse alternatif olmasi iyidir eskiye ozlem duyuyor insan bazen.
3 farkli tema iste mis.

Titanic

Kayıtlı Üye
Çok güzel olmuş IF Standart hayırlı olsun .

Mehmet

Yönetici
Üst Yönetici
Ellerinize sağlik,yine mi güzel =)

Creep

Kayıtlı Üye
Forumda rahat bir zaman gecirmek için kullanıcıların yapmis olduğunuz çalışmalar takdire şayan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 8)