ircforumlari.net üste çıkma politikası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Melodram

Bronz Üye
Aa her forumda olunca da iş zorlaşıyor. Orada da dedim bu ifşa olayları artık baymaya başladı, maalesef sürekli şeffaflık ayağına bütün üyeleri abidik gubidik her şeye maruz bıraktılar. Neyse ki orada konuşmayıp burada yazanlardan değilim de başıma bir iş gelmez. Keşke herkes meselelerini kendi çözebilse de bunlarla forumlar oyalanmasa. Ne yazık ki diğer taraf sloganının hakkını verebilecek bir yönetim anlayışına sahip değil, batırmak için el ele vermişler sanırım. Loglardan yine bir şey anlamıyorum zaten ben, kim kimle nerede ne konuşmuş ne demiş falan karışık işler bunlar ama bu ifşa meseleleri komikleşti artık. Biri birine salak dese ooo ne dedi diye hemen ifşa konusu açılıyor. Biz salakmışız herhalde bize denenleri ortalığa döküp pr yapmadık diye.
Umarım böyle şeyler son bulur, banlandığın için geçmiş olsun.
Herkes konuştuklarına dikkat etsin onu da mı biz öğretelim yani? Çakal yuvası her yer :(
Şeffaf yönetim için yönetim odalarından canlı yayın yapılmasını talep ediyorum.

Cigdem

Özel Üye
Ayıp yayınlayıp banlıyorlar sız hakkı tanımıyorlar

Bir insan kendi kibirinin bu kadar esiri olabılır

ınsanların sunucusuna girip arkadaşları ıle konusmalarını çalıp orda burda meze edıp bunu da banlamaya sebep gostermek gercek bır akıl tutulması

Tupac

Bronz Üye
Aga biz orada savunuyorduk seni. Buraya bakmadık kusura bakma :D

Eftamintokoftiden

Kayıtlı Üye
Bizim söz hakkımız olmadığı gösterdi çok şükür şeffaf yönetim.
Kendileri her konudan banlıyorlar, her konuyu açabiliyorlar ama üyelerinin bunları yapmaya izni yok.. O bölüm orada ne diye var o zaman ??

Cigdem

Özel Üye
Furkan piyasada yok

Önemlı bır sey olunca hep arazı zaten

tum kullanıcıların buraya geldiğini ağlaya ağlaya izleyecek

Run

Özel Üye
Artık bu ve benzeri konular ilgi çekmiyor, çok normal geldiği için :) sürekli benzer şeyler olduğundan kimse şaşırmıyor sanırım.

Deep

Yönetici
Üst Yönetici
Forum yönetim listesine baktığınızda en tepeden en aşağıya, hangisinin forum ve irc platformlarında bir başarısı veyahut kalıcı bir izi var? sorunun cevabı açık ve net. o yüzden üzerine pek konuşmaya gerek yok. bizler tek post dahi atmadan banlandık, senin durumunu çok görmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Neo

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Bu konulara artik sasirmiyorum, garipsemiyorum malzeme bu yani artik anlamis olmaniz lazim.

Syst3m nickli sahsiyet icin kimsenin yapamadigini yapacaksin ve if.net’i bitiren adam olarak tarihe gececeksin demistim, bu sozumun arkasindayim.

Insanlara itibar suiskasti yaparak banlamak bu adamlarin tiyniyetidir, bunlarin ne kutsali var ne ahlaki.Buradaki yonetici arkadaslari banladiklari gun oradaki 2 aded ust yoneticiyede soyledim, haksiz ve sebebsiz oldugunu bildiginiz halde susuyorsunuz basiniza gelecek diye. Nerede o 2 dingil simdi? Insan icine cikacak yuzleri kaldi mi? Herkes yaptigiyla anilir.

RuzGaR

Kayıtlı Üye
Dibe vurmak filminin fragmanı.. Yazık ettiniz..

• Beğen
Tepkiler: Neo

Süleyman

Yazar
İnternet insana bambaşka bir dil,üslup kazandırıyor.

-Bir daha böyle birşey yaparsan legal illegal her türlü uğraşırım senle

-İstediğin kadar üstüme oynayabilirsin.Senden korkmuyorum.

Joe

Kayıtlı Üye
Her yükselişin birde çöküsü vardır ama kendini yok etmek için hiç bir site veya forum bu kadar hızlı olmadı yakında orda 3-5 moderator , supermod ve adminlerle kalacaklar insanları iyice küstürdüler uzaklaştırdılar yazık.. :) Haaa aklıma gelmişken arkalarından iş çevirdigimi arkalarından konuştuğumu skydaki gruptaki logları başkalarına taşıdığımı düşünen acizler şükür hiç o karaktere bürünmedim ben sizi suskunluğumla terbiye ederim ve ben kime ne söylediysem hepsinin ekran görüntüsünü Omen e attım barış olaya yeterince hakimde barışta yeterince suskun kalıyor :) peki ne oldu forumunuza 2 haftadır ayak basmıyorum benmi kaybettim sizmi hadi bir muhasebe yapalım muhasebe okudum onda bile inanın ezerim sizi herkez baksın keyfine bize forum çok..

TRT2dekiRessam

Kayıtlı Üye
Bunlar yakında boş tuval haline gelirler! İş bulma kurumunda bu kadar işsiz yok yahu çok arıyormusunuz bu kadar hödük yöneticileri???

kLara

Bronz Üye
Yorum yapasım bile gelmedi :) Yetki korkusuna arkadaşlarını satanlarıda gördük orda hemde iftira atarak en güzeli susmak zaman herşeyi gösterir ve adalet illaki tecelli eder.

Bel far niente

Gümüş Üye
Okudunuz mu lan cidden o kadar şeyi? valla helal olsun.

juju

Bronz Üye
Bana da forum içerisinde açık ve aleni bir şekilde hakaret edilmesine (baya baya küfür) rağmen, arkadaşları olduğu için mesajları silmeyen bir yönetim vardı eskiden. Şimdi de bir şey değişmemiş demek. Ama banlanan arkadaş, bir iki ss'e baktım, senin de bazı cümlelerin hoş değil. Onu da belirteyim.

Mehmet

Yönetici
Üst Yönetici Yardımcısı
Oysa ki ne emekler var orada,yazık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 1, Misafir: 16)