sohbet odaları

IRCForumlari SITE ANALIZ - BLOG Yayinda!

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Merhaba arkadaslar ;

Turkiye’de sadece belirli webmaster ve hosting sitelerinin sundugu Web site analiz araclari IRCForumlari.Com.Tr bunyesinde hizmet vermeye basladi.

https://www.ircforumlari.com.tr/analiz/

Analiz olarak ; Seo , site analiz araclari, backlink takip, google sira bulucu, link kisaltici, who.is sorgu , site karsilastirma , sunucu tarama, kirik link kontrolu, hız testi gibi web site sahiplerinin isine yarayabilecek hemen hemen butun webmaster araclarini guncel calisir sekilde entegreasyonunu sagladik.

Gonul rahatligi ile kullanabilir, herhangi bir ozellik eklenilmesini isterseniz talepte bulunabilirsiniz.

Yine ayni sekilde gunumuz icin sart olan ;

https://www.ircforumlari.com.tr/blog/

Blog hizmetimizde yayina soktuk. Blog uzerinden Turkiye’de daha once paylasimi yapilmayan faydali bilgi ve dokumanlari paylasacagiz.

Aklimdaki projeyi sekillendiren ve yayina girmesinde buyuk emekleri olan Utku AspavA ve Alper ‘e tesekkur ediyorum.

Yola ciktigimizda soyledigimiz gibi amacimiz IRC ve Web Dunya’si icin projeler gelistirip faydali olmaktir, bunun icin surekli olarak dusunup proje uretip gelistiriyoruz. Sizlerden gelecek her turlu fikirlere acigiz.

Keyifle kullanmaniz dilegiyle.

Webmaster araçlarından Görüntüler:

Blogdan Görüntüler:

Mehmet

Yönetici
Üst Yönetici
Emeğinize sağlik.

• Beğen
Tepkiler: X

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Hepimize hayırlı olsun. Site sahiplerinin fazlasıyla işine yarayacak uygulamaları barındırıyor sistem.

Adem

Özel Üye
Site sahiplerinin analiz merakını fazlasıyla giderecek doğru bilgiler sağlayan güzel bir çalışma oldu. Hayırlı olsun hepimize.

juju

Bronz Üye
Benim hangi hizda zengin olacagimi belirleyebiliyor mu? Onemli olan bu.

No1

Beyaz Zenci
Yönetici
Yönetici
Benim gibi seo ile ugrasanlar icin guzel bir proje hayirli ugurlu olsun bu arada bi bakem susmayiz ne alemde

Free_EyeS

Bronz Üye
Yenilikçi bir anlayış herzaman değer katar farklılık katar ellerinize saglık guzel olmus bırde deneyım bakım :)

Regex

Webmaster
Hayırlı olsun. Yazılım güzel olmuş. Ancak ilerleyen zamanlarda bir de WM Aracı'ndaki gibi forum üyeliğimizle entegre bir sistem geliştirilirse de harika olur. Örneğin analiz sayfasına girildiğinde üstte üyeliğimiz açılacak ve forum üyesi olanlara sınırsız sorgu, üye olmayanlara günde 2 defa vs. gibi. Tabii bu benim kişisel düşüncem ve naçizane önerim. Böylece kaynak tüketimi de daha az gerçekleşir ve üye olmanın bir avantajı olur o analiz araçlarını kullanabilmek için.

Son düzenleme:

Coldman

Yazar
hayırlı olsun, aklıma bir fikir gelmişti sanırım o esnada bir hata oldu ve gelmedi pm. sonra bende ne yalan söyleyim üşendim:)

Ocean

Bronz Üye
huri hanımefendi bir elinizi sokun bakalım sizi nasıl analiz edecek, yalan makinesi gibi bir şey mi bu, anlamadım ?

AppendiX

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun. Yazılım güzel olmuş. Ancak ilerleyen zamanlarda bir de WM Aracı'ndaki gibi forum üyeliğimizle entegre bir sistem geliştirilirse de harika olur. Örneğin analiz sayfasına girildiğinde üstte üyeliğimiz açılacak ve forum üyesi olanlara sınırsız sorgu, üye olmayanlara günde 2 defa vs. gibi. Tabii bu benim kişisel düşüncem ve naçizane önerim. Böylece kaynak tüketimi de daha az gerçekleşir ve üye olmanın bir avantajı olur o analiz araçlarını kullanabilmek için.
Zaten öyle dostum, yine uye olunabiliyor ancak ayrı bir üyelik ile :) Ayrıca ziyaretçiye 3, üyeye 5 sorgulama vs hakkı var :)

AspavA

Webmaster
ilerleyen zamanlarda vbulletin üyelik alt yapısına bakılarak tabi ki üyelikler birleştirilebilir sadece foruma üye olmak yeterli olacaktır.

Regex

Webmaster
Zaten öyle dostum, yine uye olunabiliyor ancak ayrı bir üyelik ile :) Ayrıca ziyaretçiye 3, üyeye 5 sorgulama vs hakkı var :)
Dostum AspavA'nın da belirttiği şekilde forum üyeliğiyle oradaki üyelik sisteminin entegre bir şekilde, aynı kullanıcı hesabını baz almasını kastetmiştim.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 7)