sohbet odaları

IRCForumları Yılın Oscar Ödülleri - Yılın DJ Sorumlusu “ EFTELYA “

IF

Kayıtlı Üye
IRCForumları Yılın Oscar Ödülleri - Yılın DJ Sorumlusu ÖDÜLÜNÜ sizlerin oylarıyla “ EFTELYA “ nickli üyemiz kazanmıştır.

Kendisini foruma verdiği emekler için tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ecren

Bronz Üye
Tebrik ederim : )

Karga

Bronz Üye
Tebrikler EFTELYA denk geldikce yayınlarını takip ediyorum, türküler filan hoş. Özgün, protest ve etnik müziklere de biraz ağırlık verilebilir aslında. Misal Farsca şarkılar günün her vaktinde leziz oluyor.
Bende dört sene filan farklı kentlerde radyo programcılığı yaptım, hoş daha basın-yayın işlerindeydim. bir ara internet radyoculuğu yapmak en azından denemek istedim ama iş yoğunlugundan dolayı üşendim.

EFTELYA

Yönetici
Yönetici
Tebrikler @EFTELYA denk geldikce yayınlarını takip ediyorum, türküler filan hoş. Özgün, protest ve etnik müziklere de biraz ağırlık verilebilir aslında. Misal Farsca şarkılar günün her vaktinde leziz oluyor.
Bende dört sene filan farklı kentlerde radyo programcılığı yaptım, hoş daha basın-yayın işlerindeydim. bir ara internet radyoculuğu yapmak en azından denemek istedim ama iş yoğunlugundan dolayı üşendim.
Teşekkürler.Önerinizi dikkate alcam :)

döngüsel

Gümüş Üye
yayın yapıyor musunuz?
eğer yapıyorsanız dinlemek isterim.
tebrikler.: )

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 25)