sohbet odaları

İtiraf Ediyorum.

Onurcan

Elmas Üye
3 senedir babamın benimle ilgilenmemesi beni sallamaması sonucunda değiştimaslında.Sokaklara attım kendimi kavgayıda sokakta tanıdım küfürede sokakta alıştım bu alışkanlarımın hiçbirzaman bana iyiliği dokunmadı hep zararı dokundu.Küfür yüzünden sevdiğim kızı kaybettim bu forumda, kavgalar yüzünden komşu çocuklarının annesi babama hep şikayet ederdi babamda anneme yüklenirdi bu çocuğu sen böyle yaptın kadın diye benim yaptıklarımın cefasını hep annem çekiyodu.

Alaz

Gümüş Üye
Ben bu psikolojiyi anlamıyorum.
Çocukluğum pek iyi geçmedi annemden hep dayak yedim,babam da keza hep kilomla alay ederdi.
Evden kaçma psikolojisi olmadı ben de ama insan içine karışmama durumu oldu.
Kendine zarar verecek şekilde geliştirme kendini.Aile evet önemli unsur özellikle bu zamanda.
Fakat niceleri var ki ne annesi ne babası var.
Kendin de hata ara,ben ne yapıyorum diye sor sürekli.Belki sürekliliği olunca kendine gelirsin.
Bir de; bu yaşlarda bu psikoloji genetik herhalde.

Arpes

Bronz Üye
Ya tam ciddiye alacağım bir gülme tutuyor.

Aprendiz

Gümüş Üye
Fazla kendi üstüne gitme. Daha ileride o kadar çok sorunların olacak ki, bu hallerini arayacaksın. Hayat bu, bazen seçimler yüzünden bu halde oluruz, bazen ise hayatın bize oyunu olur.

Onurcan

Elmas Üye
Ben bu psikolojiyi anlamıyorum.
Çocukluğum pek iyi geçmedi annemden hep dayak yedim,babam da keza hep kilomla alay ederdi.
Evden kaçma psikolojisi olmadı ben de ama insan içine karışmama durumu oldu.
Kendine zarar verecek şekilde geliştirme kendini.Aile evet önemli unsur özellikle bu zamanda.
Fakat niceleri var ki ne annesi ne babası var.
Kendin de hata ara,ben ne yapıyorum diye sor sürekli.Belki sürekliliği olunca kendine gelirsin.
Bir de; bu yaşlarda bu psikoloji genetik herhalde.
Herkesin hayatıda yaşadığıda kendine kim bilir belki genetik ?

Onurcan

Elmas Üye
Fazla kendi üstüne gitme. Daha ileride o kadar çok sorunların olacak ki, bu hallerini arayacaksın. Hayat bu, bazen seçimler yüzünden bu halde oluruz, bazen ise hayatın bize oyunu olur.
Kendi üstüme felan gittiğim yok sadece bende itiraf etmek istedim :)

Raven

Bronz Üye
Bonzai içen çocuk psikolojisi gördüm sende.

Classiic

Platin Üye
bunlarda geçer ya/hu

imported_Serdar

Bronz Üye
Çok kötü yaşam şartlarında hayata tutunan insanlar var onlara bak ve kendine çeki düzen ver.
Anne Baba gitti mi ? GERİ GELMEZ !

W

Platin Üye
Babadan 2 okkali tokat yiyeydin gorurdun ilgiyi .p

Hilal

Gümüş Üye
Sende büyüyeceksin inş

My01

Mesaj Onayı Bekleyen
Sen genede ailenden gördün ya ailen olmayan bir insandan ruhsal ve bedensel iskenceye maruz kalsaydin küçüksün dilin yok ailene bile anlatamiyorsun yada aile farkinda olsa bile sesini çikarsada kimin umrunda benim yaşadiğim durum şuydu ; Amcamlarla ayni bahcedeyiz amcamin çocuklari olmuyordu haliyle annemi kiskaniyordu yengem çilesini kim çekti ben şiddete maruz kaldim.Korkularimi bilemezsin.Bir insan bu kadar vicdansiz nasil olabilir.Ben bu travmalari nasil atlatabilirim ?! Bu yüzden anneme çok kizginim hiçbirsey yapamadiği için halada o insan en üstte tutulur.Hayatimin seytani kim desen o derdim ben onla seytani tanidim.Bana kafayi takan insandi.

malumatfuruş

Gümüş Üye
onurcan kaç yaşındasın kanki sen 12 mi

Xasthur

Altın üye
bize değil kardeşim bişileri kendine itiraf etmekten başlamalısın işe (: sorunlar bazen olduğu gibi doğmaz onlara ön ayak olan ve olmasına zemin hazırlayan şeyler vardır.dikkate alıncak kadar tehlikeli bir itiraf olmadı su götürmez bir gerçek ama tiiye almadım sorunlu bir çocukluk geçirdiğimden ama asla karakterimin yanlış gelişmesine ön ayak olmadım...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)