sohbet odaları

İtiraf Ediyorum :)

Editör

Kayıtlı Üye
İtiraf Ediyorum benim itiraf edicek hiçbir seyim yok :icon_katildim:

poorB

Mesaj Onayı Bekleyen
Cok mutsuzum. Niye boyle yaptigini anlamiorum beni mi istemiosun yoksa kendini kurtariosun. Nasil uzuluorum . H beni mi kullandin nie ise gelemiorum nie seninle akraba olmak disinda is arkadasin da olamiorum. Eskiden h gibi davranirdin covukken beni dinledigin icin ilk saskinligimi senle gecirdim oysa simdi bi pacavraymisim gibi davraniosun. Ben srnden bir seyler beklerken sen gezip egleniorsun. Ben bu hayatin neresindeyim. Butun ortamimi sildim geldim. Sandim sevgili h beni her yere yaninda goturecek bana bir seyler ogretecek . Hepsi bos umutlarmis. En deger verdiklerimdensin canim oyle acioki kimseye bunlari boyle soyleyemiorum. Ne aramak istiorum seni ne de girmek keske hepiniz hayatindan cikabilseydim ama... En cok ne koyuyo zar zor kendi emegimle elde ettigim seyi meger srn kendin icin kullanmissin yani bildihin fayda saglamussin bu nasi bi kazik ben sen bana yardim ediosun sanirken sen bildigin konumumu kullaniyomusun . Simdi ne var elimda is yok arkadas yok para yok boka suruklendim gibime gelio nie acaba yoksa ben sosyal fobikligin disinda bi da sixifren miyim ? Acaba

Ask-i-LaL

Kayıtlı Üye
poorB fena!! acilyardıma ihtiyacı var:)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)