sohbet odaları

İyi Olacak

Hira

Bronz Üye
O kadar sevinçliyim ki, yazmak için geceyi bekleyemedim...
Ben babamın on gün boyunca traş olmamış halini hiç görmemiştim. Önce mesleği gereği, sonra da annem sevmediği için hep günlük ya da en fazla bir kaç günlük traş ile gezerdi. 31 yaşımda bembeyaz sakalları ile görmek kısmetmiş.
Bugün ameliyattan beri ilk defa evden dışarı çıktı, doktor randevusu için. Yarım yamalak bir traş, gözlerinde korku, ayaklarında terlikler... Hiç babamlık durumlar değil... Annem ve ben alışkınız ama o değil...
Çok şükür; direnleri ve foley kateteri çıktı. Babamı doktor için hazırlarlarken, benim doktorla konuşma şansım oldu... Babam ve annemden önce ben ve kardeşim öğrendik yani iyi haberi :)
İyi olacak... Patoloji sonuçları beklediğimizden biraz daha kötü ama sanırım her şeyi temizlemeyi başardılar. Şimdilik kemoterapi ya da radyoterapi gerekmiyor gibi gözüküyor. Bir ay sonraki randevuda tamamen emin olacağız.
Çoook nazik... Kımıldamaya korkuyor... Doktordan çıkarken, “şu evraklarını sen taşır mısın artık” diye eline dosyayı tutuşturdum. Biraz önce de çöp atmaya yolladık mesela :D “Yarınki doktor randevuna da sen beni götüreceksin, şimdiden haber vereyim” dedim. Zaten ameliyattan sonra ağrı kesiciyi de mecbur bırakıp, korkutarak içirmiştik. Nerde bana tırnaklarımı yiyorum diye kızan adam, nerde bu adam... Zaman geçti, roller yavaş yavaş değişiyor ve çok şükür...

Burada, forumda, bir çoğunuzun duası ve dilekleri var. İnananlarınızdan Allah razı olsun... İnanmayanlarınıza binlerce kez teşekkür ederim, güzel düşüncelerinize sağlık...

İyi olacak...

Öpüldün Babam...

Shinigami

Özel Üye
Cok gecmis olsun Hira, bir an evvel eski sagligina kavusur dilerim baban.
Ki oyle de olacak gibi duruyor, guzel haberleriniz hic dinmesin

Dolunay

Prenses Üye
Geçmiş olsun sevgili Hira
Allah acil şifalar versin babanıza daha iyi haberlerini de iletin lütfen

velevki

Bronz Üye
Ahh benim biriciğim,sevincini çok iyi anlıyor ve paylaşıyorum.bu yollardan geçmiş biri olarak korkularini/telaşını/yüreğinin ağzında attığını hissedebiliyorum.daha güzel haberler alman dileğiyle.
Rabb'im acil şifalar versin
Babaciğinin ellerinden öpüyorum
https://youtu.be/XEpVYCm9Xi4

Son düzenleme:

Karga

Bronz Üye
Geçmiş olsun sevgili Hira aileniz ile birlikte nice güzel yıllarınız olsun.

Larien

Prenses Üye
Çok şükür. Allah babacığınızı başınızdan eksik etmesin. Hepinize sağlıklı bir ömür dilerim.

Oggy

Altın üye
çok klasik ama moral gerçekten de en büyük ilaç.... bizimkine de prostat kanseri dediler, düzensiz nabız yüzünden ameliyattan geri döndü. radyoterapi aldı. annem tam bir felaket tellalı, babamla biz moralimizi hiç bozmadık. şuan sapağlam, sonuçlar tertemiz çıkıyor.... anneme uyup ağıtlar yaksaydık babam hala hastalıkla cebelleşiyor olurdu heralde.... o yüzden evde karamsar kim varsa göndermek lazım... geçmiş olsun demiyorum, mutlu olsun bey amca.... :p

Hira

Bronz Üye
Cok gecmis olsun Hira, bir an evvel eski sagligina kavusur dilerim baban.
Ki oyle de olacak gibi duruyor, guzel haberleriniz hic dinmesin
Çok teşekkür ederim. Evet, öyle duruyor :yN6vVy:

Geçmiş olsun sevgili Hira
Allah acil şifalar versin babanıza daha iyi haberlerini de iletin lütfen
İnşallah AsiveMavi, inşallah. Allah nerde şifa bekleyen varsa hepsine versin. :)

Ahh benim biriciğim,sevincini çok iyi anlıyor ve paylaşıyorum.bu yollardan geçmiş biri olarak korkularini/telaşını/yüreğinin ağzında attığını hissedebiliyorum.daha güzel haberler alman dileğiyle.
Rabb'im acil şifalar versin
Babaciğinin ellerinden öpüyorum
Amin kuzum... ileteceğim :)

Geçmiş olsun sevgili Hira aileniz ile birlikte nice güzel yıllarınız olsun.
Çok teşekkür ederim, Psinoza.

Çok şükür. Allah babacığınızı başınızdan eksik etmesin. Hepinize sağlıklı bir ömür dilerim.
Amin, Larien. Çok teşekkür ederim :)

Geçmiş olsun, umarım daha iyi haberler gelir.
Ben de öyle umuyorum blackheart. Teşekkür ederim.

çok klasik ama moral gerçekten de en büyük ilaç.... bizimkine de prostat kanseri dediler, düzensiz nabız yüzünden ameliyattan geri döndü. radyoterapi aldı. annem tam bir felaket tellalı, babamla biz moralimizi hiç bozmadık. şuan sapağlam, sonuçlar tertemiz çıkıyor.... anneme uyup ağıtlar yaksaydık babam hala hastalıkla cebelleşiyor olurdu heralde.... o yüzden evde karamsar kim varsa göndermek lazım... geçmiş olsun demiyorum, mutlu olsun bey amca.... :p
Size de hem geçmiş, hem mutlu olsun Oggy. Neyse ki bizde en negatif kişi, kendisi :biggrin:
Bizde bir şebeklikler, bir sıradanlaştırma çabasıdır sürüp gidiyor. Bakalım, hayırlısı... Upuzun, sağlıklı bir ömür dilerim. Hem size, hem bey amcaya :)

Justice

Bronz Üye
Rabbim şafi ismi hürmetine şifasını versin inşallah Hira' cim,
Dualarimdasiniz.

Lefty

Yazar
Hiracığım büyük geçmiş olsun. İyi haberlerin geleceğine tüm kalbimle inanıyor ve babana acil şifalar diliyorum.

Sevgiler

yeLda

Özel Üye
Çok geçmiş olsun Hira.. Güzel günler sizi bekliyor inşallah, inancınızı hiç yitirmeyin.

Hira

Bronz Üye
Rabbim şafi ismi hürmetine şifasını versin inşallah Hira' cim,
Dualarimdasiniz.
Ay kuşum... Allah razı olsun :mcx: Teşekkür ederim.

Hiracığım büyük geçmiş olsun. İyi haberlerin geleceğine tüm kalbimle inanıyor ve babana acil şifalar diliyorum.

Sevgiler
Çok çok teşekkür ederim Lefty. İnşallah daha iyi haberler de alacağız :)

Çok geçmiş olsun Hira.. Güzel günler sizi bekliyor inşallah, inancınızı hiç yitirmeyin.
İnşallah sevgili Yelda. Çok teşekkür ederim :)

Lena

Gümüş Üye
Sağlıklı uzun ömürler diliyorum babacığına sevgili Hira, daha güzel haberlerini de alırsınız umarım.

EkSen

Altın üye
Çok geçmiş olsun.

Laktivist

Yazar
İyi olacak hastanın ayağına Dr. gelirmiş

Run

Özel Üye
Çok geçmiş olsun sevgili Hira sana ve babana bol moralli günler diliyorum. Tüm hastalarında sağlığına kavuşması temennisinde bulunuyorum. Sürecin ne kadar zor ve stresli olduğunu çok iyi bilirim. Daha iyi haberler bekliyorum.

Hira

Bronz Üye
Çok geçmiş olsun.
Teşekkür ederim.

İyi olacak hastanın ayağına Dr. gelirmiş����
İnşallah, bulduk bir kaç tane bakalım :)

Çok geçmiş olsun sevgili Hira sana ve babana bol moralli günler diliyorum. Tüm hastalarında sağlığına kavuşması temennisinde bulunuyorum. Sürecin ne kadar zor ve stresli olduğunu çok iyi bilirim. Daha iyi haberler bekliyorum.
Hepimizin hayatına bir köşesinden, kimimizinkine ise tam orta yerinden dokunuveriyor işte bu hastalık. İnşallah güzel güzel haberler gelecek bundan sonra. Teşekkür ederim:)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 10)