sohbet odaları

İyiki Varsınız

GameKing

Bronz Üye
İyiki Varsınız​

Sevdiğim Ailem Dediğim Dost Dediğim İnsanları Buraya Yazmak İsterim Söz Uçar Yazı Baki Kalır Derler Ya Hani Benimkiside O Misal İşte.

Diablo Serkan Abi Benim Sevdiğim En Değerli Büyüğüm Abim Hocamdır. Bana Hiçbir Zaman Desteğini Çekmedi ALLAH Ondan Razı Olsun.
Set Sinan Bu Adamı Nasıl Anlatayım Bilmiyorumki mİRC Coderler İçinde Gerçekten EFSANE Bir İnsan Kişiliğine Mertliğine Kardeşliğine İnsanlığına Tebessümüne Yardım Severliğine Gerçekten Hayranım Örnek Alınacak Bir İnsan Herkesin Tanıması Gereken Bir İnsan Kendisini Takdir Ediyorum Azmin ve Gayretin Başarısını Bizlere Çok Güzelde İfade Eden Bir Sevdiğim Büyüğüm Arkadaşım Dostum Hocamdır. Ne Zaman Yardım Desem Esirgemedi ALLAH Ondan Ailesinden Razı Olsun Yeri Bende Çok Farklı.
Deep Murat Başkan Tanıdığımda Ne Kadar Mütavazi Dost Cana Yakın Biri Olduğunu Gerekse Fikirleriyle Gerekse Sözleriyle Gerekse Projeleriyle Gerekse Hizmetleriyle Gerekse Yardım Severliği İle ve Yaptıklarıyla Benim İçin Çok Farklı Yerde Akıl Hocamdır Kendisinden Ailesinden ALLAH Razı Olsun.
@Violent Yasemin Anlatmaya Gerek Yok Bilen Bilir Kendisini Meleklerin Kraliçesi Diyordum Ona Ben. ALLAH Kendisinden ve Ailesinden Razı Olsun.
SuLh Enes Takdir Ettiğim Üstün Meziyetlere Sahip Çalışkan Azimli Gayret ve İnancı İle Takdir Ettiğim Bir Dostumdur. ALLAH Kendisinden Ailesinden Razı Olsun.
@X İbrahim Hocam Sağolsun Bu Aralar Onun Başına Bela Olmaya Başladım Ama Yinede Kırmadı Üzmedi İncitmedi Sağolsun Oda Ailemden Biri Oldu ALLAH Ondan ve Ailesinden Razı Olsun.

Absent , No1 , AntepLi , Bahtiyar , S4S

The , MdxL , fLayer , sUpErcAdI , EsiLa , Damla , Chelt , Not , Alper , Adem , Cigdem , Run , LsD , Free_EyeS, yoSun , Ody , Che , hahahah , esekherif , Rima , Aytac , yaSmin , Yazgı , Zeytin , Feronia , ihaveanidea , , CLaSs

Daha Yazamadıklarımda Var ALLAH Sizlerden de Razı olsun Kırdımsa Üzdüysem Özür Dilerim Hakkınızı Helal Edin Sonucta İnsanız Şaşarız Beşeriz Ama Hepinizinde Yeri Ayrı Baş Tacısınız. Not: Nicki Kalın Olan Beşli Daltonları da Herkesin Takdir Etmesi Lazım Adam Gibi Adamlar Bir Birilerini Ölümüne Koruyorlar Bunlar ADAM İşte.

Yiğidi Öldürüp Hakkını Yiyen Nankörlerden Olmuycam Feragat(Umut) unda Çok Desteğini Gördüm Sağolsun.

Bunu Niye Yazma Gereği Duydum Bilmiyorum Ama Diğer Gereksiz Müptezel İnsanlara Hakkımı Helal Etmiyorum. Ama Yazdıklarım Sevdiklerim Yazamadığım Dostlarım Dahil Olsun Bu İnsanlar Her Zaman Baş Tacıdır.

Not: Sildirdiğim Üyelik Tarihleri İle Silinen Tarihler Arasında Gün Farkı Vardır Yıllar Açtığım Tarihlerdir Aklımda Kalanı Söylüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Absent

Bronz Üye
Goemon bizim için söylediklerin duygulamdırdı beni be yavrum.. Sende iyi ki varsın. Allah ömür verdikçe bir kaza bela olmadıkça inşallah bizim ekip ebada böyle devam edecektir. Çünkü bizim kardeşliğimiz sadece sanaldan ibaret değil.

Bu yazı sanki sanala veda yazısı gibi olmuş ama bilesin.

S4S

Kayıtlı Üye
Not: Nicki Kalın Olan Beşli Daltonları da Herkesin Takdir Etmesi Lazım Adam Gibi Adamlar Bir Birilerini Ölümüne Koruyorlar Bunlar ADAM İşte.

Dost , Abi , abla , bacı , kardeş Kelimesi bizim için sanaldan ibaret değildir .
Seni sevmeyen Bir ben icat etseler Bu yuzyılın Buluşu Olur Goemon ;)

GameKing

Bronz Üye

Nil-VeRa

Bronz Üye
Tesekkür ederim Goemon.
sanal real fark etmez,hep "güzel" insanlar ile karsilasmanizi temenni ederim.
hersey gönlünüzce olsun.

GameKing

Bronz Üye
VeRa tşk ederim ALLAH Razı Olsun Güzel Dileklerin İçin.
VeRa Birde Sana Zahmet Bu Ana Güzel Duygusal Parçalar Çaldırtırsan Sevinirim :)
Herkese Gelsin Çalsanda Çalmasanda Tşkler.

GameKing

Bronz Üye
Yazgı Bu Forumda Hiç Kimse Senin Enerjine Yetişemez Daha Dur Yeni Başlıyorum :)
Burda İkitane Rakibim Var
1 Free_EyeS kral benim biliyon abi sende seviliyosun :)
2 Cigdem
Bak Kalın Yazdım Ha Birde Türk Hava Yolları Vardı :)
esekherif in hızına yetişene aşk olsun zaten :) demi abi :)
S4S eyw cansın ne zaman patlıycan kardeşim :) patlada kurtulak artık :)

Nil-VeRa

Bronz Üye
VeRa tşk ederim ALLAH Razı Olsun Güzel Dileklerin İçin.
VeRa Birde Sana Zahmet Bu Ana Güzel Duygusal Parçalar Çaldırtırsan Sevinirim :)
Herkese Gelsin Çalsanda Çalmasanda Tşkler.
@Geomon bugün yayin alip sizin icin duygusal ,böyle sol tarafimizi eriten parcalar calacagim,söz :)

GameKing

Bronz Üye
VeRa ALLAH Razı olsun @X e gelsin ailem dediğim size gelsin tüm parçalar. S4S hadi gözünü sevem ses getircek birşey olsun tmm mı :)

Free_EyeS

Bronz Üye
hahahhahah :) Bu ateş seni beni daha nicelerini yakar oturmus şimdi plan yapıyordur hamlesini görelim bakalım :)

GameKing

Bronz Üye
Free_EyeS korkumda zaten o yönde hiç ses etmiyor ama ses edersede kötü ses edecek gibi :) hadi hayırlara vesile olsun bomba kimin elinde patlıyacak görecez :)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 7)